2024'te PS4 alınır mı?

EliteİsBack

Decapat
Daha fazla  
Merhaba durumumu anlatayım:
14 yaşındayım 9.sınıfım dışarıdan okuma planım var. Evimde 2 tane laptop var bitanesi 4 GB RAM kötü bir işlemciydi. Diğeri ise 2 GB RAM Intel Pentium işlemciye sahip bir laptoptu. Evimizde gayet güzel bir televizyon var. Aslında 2 tane var diğeri küçük diye değiştik. Ailem PC alma kararında değil gibi. Çünkü çok pahalı. Bende PS4 alınır mı diye burada konu açmak istedim biliyorum eski ama yeni oyunlar oynama peşinde değilim. CoD oynarım GTA 5 oynarım 2.el olur fark etmez. Bütçem 6bin veya aşağısıdır. Almamı uygun görüyorsanız önerin. İyi sosyaller.

14 yaşındayım 9.sınıfım dışarıdan okuma planım var. Evimde 2 tane laptop var bitanesi 4 GB RAM kötü bir işlemciydi. Diğeri ise 2 GB RAM Intel Pentium işlemciye sahip bir laptoptu. Evimizde gayet güzel bir televizyon var. Aslında 2 tane var diğeri küçük diye değiştik. Ailem PC alma kararında değil gibi. Çünkü çok pahalı. Bende PS4 alınır mı diye burada konu açmak istedim biliyorum eski ama yeni oyunlar oynama peşinde değilim. CoD oynarım GTA 5 oynarım 2.el olur fark etmez. Bütçem 6bin veya aşağısıdır. Almamı uygun görüyorsanız önerin. İyi sosyaller.
Alma bence pişman olursun.

Neden alınmasın bayağı sarar bende PS3 var o bile çok fazlaca yetiyor.

Ha bir de 2.el bak çok mantıklı olur sonra da 2.el satarsın alanı çok oluyor plastationlarin.

14 yaşındayım 9.sınıfım dışarıdan okuma planım var. Evimde 2 tane laptop var bitanesi 4 GB RAM kötü bir işlemciydi. Diğeri ise 2 GB RAM Intel Pentium işlemciye sahip bir laptoptu. Evimizde gayet güzel bir televizyon var. Aslında 2 tane var diğeri küçük diye değiştik. Ailem PC alma kararında değil gibi. Çünkü çok pahalı. Bende PS4 alınır mı diye burada konu açmak istedim biliyorum eski ama yeni oyunlar oynama peşinde değilim. CoD oynarım GTA 5 oynarım 2.el olur fark etmez. Bütçem 6bin veya aşağısıdır. Almamı uygun görüyorsanız önerin. İyi Sosyaller
Fifa/pes ve özel oyunlar için alınır ama cihazdan çok bir şey bekleme fan sesi çok fazla olur ve cihaz çok sıcak çalışır. Tavsiyem PS5 alman ama bütçene uygun değil. Bence PS4 alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı