2024'te Samsung A52s alınır mı?

mehmetlk3k32

Femtopat
Daha fazla  
Ne yazık ki 2 gün önce telefonumu kaybettim eski telefonumdan çok memnundum ekranı iyiydi, işlemcisi sağlamdı, kamerası bana yetiyordu.

Ancak sorum şu 2024'te son güncellemesini aldı 2025'te almayacak. 2025'te telefon kullanılamaz hale mi gelir? Yavaşlar mı? Uygulamalar sorun yaratır mı?

Beni 2 yıl götürsün yeter telefon. Bu arada telefonda hiç oyun oynamam. WhatsApp, Instagram, TikTok, Netflix tek kullandıklarım. Bu sizce sorun yaratır mı güncelleme almadığında?

Başka telefon önerisinden önce sorumu cevaplamanız benim için daha iyi olur. Teşekkürler.

778G orta segment işlemci, bahsettiğin kullanımda seni idare eder.

Güncelleme ömrünün dolması cihaza uygulama geliştiricileri tarafından güncelleme verilmeyeceği anlamına gelmiyor ama cihazın kronik arızalarını araştır, A5* serisinden bir cihazın arka kapağı esneme yapıyordu.

778g orta segment işlemci, bahsettiğin kullanımda seni idare eder.

Güncelleme ömrünün dolması cihaza uygulama geliştiricileri tarafından güncelleme verilmeyeceği anlamına gelmiyor ama cihazın kronik arızalarını araştır, a5* serisinden bir cihazın arka kapağı esneme yapıyordu.

Bahsettiğiniz telefon a52. bizzat kullanıyorum arka kapağı iyice esnedi, ne zaman düşecek diye beklemekteyim. A52s de bahsedilen durum mevcut mu bilmiyorum.

Temizse alınır, ancak kaça alacağınıza da bağlı ve bütçe önemli. Bütçenize uygun daha iyi bir cihaz varsa önerebiliriz.

778g orta segment işlemci, bahsettiğin kullanımda seni idare eder.

Güncelleme ömrünün dolması cihaza uygulama geliştiricileri tarafından güncelleme verilmeyeceği anlamına gelmiyor ama cihazın kronik arızalarını araştır, a5* serisinden bir cihazın arka kapağı esneme yapıyordu.

A52s de bu sorun yoktu herhalde ama A52 de var ben zaten kılıfla kullanıyorum sıkıntı olmaz
Ayrıca telefon yavaşlar mı sence hızını kaybeder mi en kötü senaryo ne olur güncelleme almazsa sağ olasın.

Ne yazık ki 2 gün önce telefonumu kaybettim eski telefonumdan çok memnundum ekranı iyiydi, işlemcisi sağlamdı, kamerası bana yetiyordu.

Ancak sorum şu 2024'te son güncellemesini aldı 2025'te almayacak. 2025'te telefon kullanılamaz hale mi gelir? Yavaşlar mı? Uygulamalar sorun yaratır mı?

Beni 2 yıl götürsün yeter telefon. Bu arada telefonda hiç oyun oynamam. WhatsApp, Instagram, TikTok, Netflix tek kullandıklarım. Bu sizce sorun yaratır mı güncelleme almadığında?

Başka telefon önerisinden önce sorumu cevaplamanız benim için daha iyi olur. Teşekkürler.
Epey gibi sitelerden kendi telefonunla karşılaştırabilirsin yada bütçene biraz daha koyup daha yüksek bir modelini yada yeni telefonlardan alabilirsin. Android 5 bile işini görüyor. Android 15-16 falan çıktığında bile sorun yaratmaz. İşini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı