2024'te Tomb Raider benzeri oyunu geliyor

@RockStar Come-on! Do something...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA 6'ya her ne varsa ekliyorlar galiba. GTA San Andreas'dan daha çeşitli açık dünya aktiviteleri vardır bence. Leak videolarında araba koltuğu ve direksiyonu ayarlama olayı bile yapmışlar. Bu olay araba simülasyonu oyunlarında bile yok şimdi.

Bu Tomb Raider değil, çinli bir startupun yaptığı "Tomb Raider Like" oyun. Eğer Tomb Raider olsaydı bunu resmi kaynaktan görürdük, ki unreal engine'in teaser olarak paylaştığı bir videoda
birkaç saniyeliğine gösterdi, korkmaya gerek yok Lara falan bildiğimiz Lara gibi. Ayrıca oyun sadece 2 kez reboot edildi 2006 ve 2013. Resmi kaynak olmadığı sürece inanmanızı tavsiye etmem.

Hocam ben kare göğüslerden sonrasını çok sevmedim.
Hocam o dediğin olay ta 1999-2005 arası vardı şimdi çok geliştirdiler.

Bu Tomb Raider değil, çinli bir startupun yaptığı "Tomb Raider Like" oyun. Eğer Tomb Raider olsaydı bunu resmi kaynaktan görürdük, ki unreal engine'in teaser olarak paylaştığı bir videoda
birkaç saniyeliğine gösterdi, korkmaya gerek yok Lara falan bildiğimiz Lara gibi. Ayrıca oyun sadece 2 kez reboot edildi 2006 ve 2013. Resmi kaynak olmadığı sürece inanmanızı tavsiye etmem.
Lara'nın seslendirmeni ayrılmış diyorlar değişecekmiş karakter.

Heyecanlandırdı. Hem kadın karakter hem yay/ok kullanımı olan bir oyuna doğal olarak düşen birisiyim ben. TLOU o yüzden vazgeçilmezimdir; ama yeri bende apayrı olan Tomb Raider’ı, çok iyi mekaniklere sahip olamasa da, sevmemek olmaz. Engine 5 olaya bir derinlik katmış, ancak videodaki çatışma sahnelerini nedense sevemedim. Gerçekçi mi gelmedi, yaratıcı mı gelmedi, hantal mı geldi, bilmiyorum. Ama sevemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı