2024'te Tomb Raider benzeri oyunu geliyor

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyuna yeni Reboot yapılmış ve ana karakterin tipi değiştirilmiş. John Wick tarzı çatışma fizikleri yapılmış. Ama oyunun hikayesi tam belli değil şu an. Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve fotorealistik bir oyun yapmaya çalışıyorlar anlaşılan. Sanırım 1650 ve 1660 kartların devri yavaş yavaş bitiyor. Hoşuma gitmeyen kısım iki üç seride bir Reboot yapmaları. En sık Reboot edilen oyunlardan biri bu.

Dosya Ekleri

• indir (2) (11).jpeg
    indir (2) (11).jpeg
    8,1 KB · Görüntüleme: 217

Oyuna yeni Reboot yapılmış ve ana karakterin tipi değiştirilmiş. John Wick tarzı çatışma fizikleri yapılmış. Ama oyunun hikayesi tam belli değil şu an. Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve fotorealistik bir oyun yapmaya çalışıyorlar anlaşılan. Sanırım 1650 ve 1660 kartların devri yavaş yavaş bitiyor. Hoşuma gitmeyen kısım iki üç seride bir Reboot yapmaları. En sık Reboot edilen oyunlardan biri bu.
En sevdiğim oyun serisi.

Oyuna yeni reboot yapılmış ve ana karakterin tipi değiştirilmiş. John Wick tarzı çatışma fizikleri yapılmış. Ama oyunun hikayesi tam belli değil şu an. Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor ve fotorealistik bir oyun yapmaya çalışıyorlar anlaşılan. Sanırım 1650 ve 1660 kartların devri yavaş yavaş bitiyor. Hoşuma gitmeyen kısım iki üç seride bir reboot yapmaları. En sık reboot edilen oyunlardan biri bu.

Şu seriyi bir sevemedim.

Hiçbir zaman harika olmayan fakat her zaman gideri olduğunu düşündüğüm bir oyun serisi. Çıkınca umarım bunu da oynayabilirim. Gerçi sistem biraz sıkıntı yaratacak gibi ama bakalım. Belki yenisini alırız artık.

Mezarlar, avcılık, gizli cemaatler, derin ormanlar vs istiyorum ben; beğenmedim bu videoları :( Robotlar, uzaylılar vs de olmaz bu seride ya, olacaksa tarih olur. Geleceğe gitmek yakışmıyor bence Tomb Raider'e. Mısır'da geçse mesela, piramitlere girsek falan. Mumya mezarları bulsak. Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.

Geri
Yukarı