2060 Max-Q nasıldır?

Laptoplarda Isı boruları ekran kartı ve işlemcinin aynı anda üstünden geçiyor. Yani birbirlerini etkiliyorlar. Ne kadar serin o kadar iyi yani kısacası. Kimse işin o kısmını düşünmüyor. Benim işlemcim de 73'dü mesela, ekran kartım 60 dereceyi geçmediği için :D
Evet o durumda etkiliyor ancak ekran kartının Max-P olmasına rağmen çok serin çalışan cihazlar var. Ve ekran kartının Max-Q olması rağmen de çok sıcak çalışan cihazlar var. Üretici de bitiyor iş.

Evet o durumda etkiliyor ancak ekran kartının Max-p olmasına rağmen çok serin çalışan cihazlar var. Ve ekran kartının Max-Q olması rağmen de çok sıcak çalışan cihazlar var. Üretici de bitiyor iş.

Yeni gelecek PC de, HP Pavilion. Önceki modelim ile aynı. O yüzden bir dert göreceğimi sanmıyorum.

Yeni gelecek PC de, HP Pavilion. Önceki modelim ile aynı. O yüzden bir dert göreceğimi sanmıyorum.
Pavilionlar pek serin çalışan cihazlar değiller, umarım bir sorun yaşamazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pavilion'lar pek serin çalışan cihazlar değiller, umarım bir sorun yaşamazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu i5'li model ve benimkisi i7'li güncel kasalı modeldi, bu eski kasa.

Laptoplarda Isı boruları ekran kartı ve işlemcinin aynı anda üstünden geçiyor. Yani birbirlerini etkiliyorlar. Ne kadar serin o kadar iyi yani kısacası. Kimse işin o kısmını düşünmüyor. Benim işlemcim de 73'dü mesela, ekran kartım 60 dereceyi geçmediği için :D
EGPU kullanırken 1050 Ti devre dışı bırakıyordum işlemci 78 derecelerde çalışıyordu, şimdi 1050 Ti ile kullanıyorum 90 derece yani etkiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı