2060 Super hangi marka tercih edilmeli?

SLAYER1337

Femtopat
Daha fazla  
Bir mağazadan sıfır 2060 Super alacağım kapalı kutu jelatinli birkaç marka var ellerinde fiyatları 4500TL hepsi.

INNO3D.
Gigabyte.
Galax.

Üstüne 200TL daha koyup.
ASUS Dual ve MSI markaları da var.

Sizce hangi markayı tercih etmeliyim.

Inno3D marka 2060 Super kullanıyorum, alma! Çok ısınıyorl, Gigabyte Windforce ise onu da alma. Diğerlerini alabilirsin. Normalde hiç önermeyeceğim bir ekran kartı çünkü güç tüketimi fazla ve performansı çok iyi değil ama sıfır fiyatı ilginç bir şekilde baya uygunmuş.

Düzeltme: MSI Ventus modeliyse onu da alma.

RX 6600 4K ikinci el, bulursan RX 6600 XT ya da varsa RX 6650 XT oneririm.

Bu 2019'da uretilen ekran karti, uretimi var mi ki sifir olsun? 4K RX 6600 var ve RTX2060 Super gucunde. Bulunursa RX 6600 XT cok daha iyi RTX2060 Super'dan.

Bir mağazadan sıfır 2060 Super alacağım kapalı kutu jelatinli birkaç marka var ellerinde fiyatları 4500TL hepsi.

INNO3D.
Gigabyte.
Galax.

Üstüne 200TL daha koyup.
ASUS Dual ve MSI markaları da var.

Sizce hangi markayı tercih etmeliyim.

İkinci el kısmında daha geçen ay şu anda aktif olarak kullandığım kutulu, faturalı, garantili yükte 54 dereceyi geçmeyen RX 6600'ü 4000 TL'ye aldım.

Biraz araştırma ile 4500 bütçeye RX 6600 XT veya 6650 XT bulabilirsin.

INNO3D marka 2060 Super kullanıyorum, alma! Çok ısınıyorl, Gigabyte Windforce ise onu da alma. Diğerlerini alabilirsin. Normalde hiç önermeyeceğim bir ekran kartı çünkü güç tüketimi fazla ve performansı çok iyi değil ama sıfır fiyatı ilginç bir şekilde bayağı uygunmuş.

MSI ventusmuş hocam Gigabyte da Windforce bu durumda en mantıklı seçim Galax veya ASUS oluyor sanırım.

Bu satici hakkinda iyi seyler duymadim.

Yorumunuzu değerlendireceğim hocam.

RX 6600 4K ikinci el, bulursan RX 6600 XT ya da varsa RX 6650 XT oneririm.

Kuzenim RX6600 kullanıyor AMD'yi kesinlikle önermediğini söyledi bende bu nedenle NVIDIA almaya yöneldim.

INNO3D marka 2060 Super kullanıyorum, alma! Çok ısınıyorl, Gigabyte Windforce ise onu da alma. Diğerlerini alabilirsin. Normalde hiç önermeyeceğim bir ekran kartı çünkü güç tüketimi fazla ve performansı çok iyi değil ama sıfır fiyatı ilginç bir şekilde bayağı uygunmuş.

Bunun yerine önereceğiniz NVIDIA kart var mı?

MSI ventusmuş hocam Gigabyte da Windforce bu durumda en mantıklı seçim Galax veya ASUS oluyor sanırım.

Yorumunuzu değerlendireceğim hocam.

Kuzenim RX6600 kullanıyor AMD'yi kesinlikle önermediğini söyledi ben de bu nedenle NVIDIA almaya yöneldim.

Neden onermiyormus?

Geri
Yukarı