2070 Super ile ETH mining ayda kaç ₺ kazandırır?

witness

Femtopat
Daha fazla  
105W 44MH/s ortalama değerlerim. Kendim hesaplayabiliyor olsam böyle bir konu açmazdım ama bu konu hakkında tamamen bir cahil olduğum için sizden yardım almak durumunda kaldım.

Ancak tam olarak mining kazanç hesap sitelerinde de bulamadığım mesele şu: 24 saat mining yapmayacağım. Günde yaklaşık 5 saat civarında bir mining süresi olacak. Gerçekten iyi bir kar edebilir miyim? Elektrik faturasını çıkarıp ne kadar kar edeceğimi açıklarsanız çok daha iyi olur.

Teşekkür ederim şimdiden yardımcı olan herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ETH şuan inanılmaz dalgalı seyrettiği için kar oranlar ciddi şekilde düştü. Şuan 150$ ama bir hafta önce 300-350$'dı. Bundan dolay ETH miktarına bakın ardından ETH yükselirse satarsınız.

Aynı karta sahibim. Ethermine üzerinden kazım yapıyorum. Günlük 10 dolar yazıyor tahmini.

Ayda ortalama 300 dolar kazanıyorum gözüküyor. Şu anki dolar kuru ile 2400 TL yapıyor.

Teşekkürler hocam, aynı karta sahip birinden duymak daha güven veriyor sitelere nazaran doğrusu :D
günde kaç saat kazımda günde 10$ kazanç oluyor hocam?

Aynı karta sahibim. Ethermine üzerinden kazım yapıyorum. Günlük 10 dolar yazıyor tahmini.

Ayda ortalama 300 dolar kazanıyorum gözüküyor. Şu anki dolar kuru ile 2400 TL yapıyor.
Hocam bir kaç gün öncesinde 10$ doğrudur ama 3060 Ti ile ETH'nin 3300$ olmasından ötürü kazançlar günlük 6$'a düştü.
1621269059656.png

Yaz gelince satislarin olacagi ve fiyatlarin dusecegi biliniyordu zaten. Insanlarin nakit ihtiyaci var. Acil ihtiyac degilse bir kac ay satmayin, fiyatlar cok artacak.

Teşekkürler hocam, aynı karta sahip birinden duymak daha güven veriyor sitelere nazaran doğrusu :D
günde kaç saat kazımda günde 10$ kazanç oluyor hocam?

7/24 yapıyorum. Ama söyleyim aşarı dalgalı oluyor. 5 dolar kazdığımda oldu 3 dolar ile kazım yaptığımda. Değişiyor bu değerler.

Hocam birkaç gün öncesinde 10$ doğrudur ama 3060 Ti ile ETH'nin 3300$ olmasından ötürü kazançlar günlük 6$'a düştü.
Eki Görüntüle 1027903

2 gündür bakmıyordum. Şu an 7 dolar gösteriyor. Ya bug var ya da bonus falan veriyor sanırsam.

Geri
Yukarı