2070 Super Samsung LC27HG70QQMXUF uyumu

VA ekran teknolojisine sahip olan QLED, 2560 X 1440 piksel ekran çözünürlüğünü 109 ppı piksel yoğunluğu ile sunmaktadır ve 0, 233 mm piksel aralığı ile görüntüleme yapmaktadır. 2K çözünürlükte rahat kullanabilirsin sadece panel kafamı karıştırdı IPS panelli monitörlerede göz atabilirsiniz.
Ayrıca o monitörü almak yerine 165 Hz 1ms tepkime süreli bu monitörü almak daha mantıklı. INTRO

VA ekran teknolojisine sahip olan QLED, 2560 X 1440 piksel ekran çözünürlüğünü 109 ppı piksel yoğunluğu ile sunmaktadır ve 0, 233 mm piksel aralığı ile görüntüleme yapmaktadır. 2K çözünürlükte rahat kullanabilirsin sadece panel kafamı karıştır IPS panelli monitörlerede göz atabilirsiniz.

Edit. Pardon linki yeni gördüm.

Oynamak istediğiniz oyuna ve grafik ayarlarına göre değişiklik gösterecektir İnceleme videoları ile bir fikir sahibi ola bilirsiniz aslında. Link. Fiyat performans olarak SVA QantumDot Panel 10 Bit ileriye dönük HDR 600 ve çok canlı renkler barındıran bir ürün 4K TN panel 157 PPI monitörü Sattım CHG70 e geçtim pişman etmeyecek kadar kaliteli bir ürün. C27HG70 Specifications.

2070 super ekran kartı için bu monitörü indirimle 2700 tl aldım ama şansa ışık sızması yüzünden iade ettim. Samsung kalitesi çok iyi birde sağlam monitörün denk gelmesi lazım. Ayak standı ve arkadaki kablo girişlerini beğenmedim.
Vatan’dan Lg 27gl850 aldım, memnunum.

2070 super ekran kartı için bu monitörü indirimle 2700 tl aldım ama şansa ışık sızması yüzünden iade ettim. Samsung kalitesi çok iyi birde sağlam monitörün denk gelmesi lazım. Ayak standı ve arkadaki kablo girişlerini beğenmedim.
Vatan’dan Lg 27gl850 aldım, memnunum.
LG GL850 de ışık sızması nasıl ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı