2070 Super sistem için kasa ve PSU önerisi

Elektrik faturası bronz olanda 100 TL 25 kuruş gelir. Gold olanda 100 TL gelir fark bu.

Ranker'in farklı modeli var. Kasa içi soğutma , malzeme kalitesi vb emin değilim Ranker'den fakat, Bu ikisini almayı düşünüyorum söylediklerinize göre.

Güzel kasadır üzmez. Hayırlı olsun.

hocam şu 2 ürünü almayı düşünüyorum. Fikirler değişti. Sizce nasıl yapmalıyım? 1450 lira bütçe.

Böyle al derim.

Böyle al derim.
Hızlı cevap için çok teşekkür ederim. Önde 3 fanlı daha güzel olur diye düşünüyorum kasa da o yüzden 3 fanlı arıyorum. High Power yerine Cooler Master markasının daha iyi olduğunu düşündüğüm bir PSU'yu tercih etmiştim ama yanılıyor muyum acaba

Attığım PSU çok çok daha iyi. Japon kapasitörleri kullanıyor ve Gold sertifikalı. Ondan tercihin kesinlikle High Power olsun.

Benim attığım kasa gayet iyi sonradan bir fan daha ekleyebilirsin bence indirimdeyken al. Asus'un o kasası çok pahalı.
Bu PSU için kabloların CPU için mi ne kısa olduğundan bahsediliyor. Şuan ki kasam da ise anakartın tepesine takılan kablo ramlerle yan yana resmen zar zor yetişiyor. Bir problem olur mu kablolarla ilgili 4+4 sanırım birde ekran kartı girişi orada sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı