2070 Super'li sistem ne kadar eder?

61340

Kilopat
Sistemimdeki parçaların en yaşlısı 2.5 seneliktir bilemedin 2 seneliktir. Bu 2-3 senenin %80'i yayın izleyerek kalanı ise indie oyunlar oynarak geçmiştir.
Odamdaki bütün Gaming ekipmanları kasa dahil şu an toplamaya kalktığımda (aynı mağazalardaki fiyatlar) 52.000 TL küsur bir tutar çıkmaktadır.
Ben sadece kasa.
Kasa + monitörler.
Kasa+ monitör + klavye + mouse + kulaklık + kulaklık standı olarak satmak istesem sizce ne kadar eder? Alıcı bir gözle baktığınızda alır mıydınız yani talep gelir mi satmaya kalkarsam?

i7 10700K
Anakart Asus TUF Z490
4x8 Corsair Vengeance Pro RGB
H115I RGB Pro XT 280mm Sıvı Işlemci Soğutucu
Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB
2x Sandisk SSD Plus 240GB
Msı rtx 2070 süper gaming x trio
THERMALTAKE TOUGHPOWER GF 750W 80PLUS GOLD FULL MODÜLER GÜÇ KAYNAĞI
COOLER MASTER MASTERBOX TD500 MESH
Cooler Master SickleFlow 120 ARGB 3IN1 120mm Fan (3 lü Paket,RGB Kontrolcülü)

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyat çok uçuk ve mümkün değil.

Ürünlerinizin fiyatlarını absürd bir şekilde saçma yazmışsınız. Neye binayen yazdınız fiyatları tek tek ? Böyle bir toplu satım yapmanız neredeyse mümkün değil. Bence tek tek satmaya çalışın yada sadece kasayı satıp diğerlerini tek tek satın. Yada Kasa + monitör tarzı kombin gibi.

Senin hesapladıiın sıfır fiyatlar ve kur çok arttı o fiyattan kimse almaz ama yine bir 16-17k eder.

Sistemimdeki parçaların en yaşlısı 2.5 seneliktir bilemedin 2 seneliktir. Bu 2-3 senenin %80'i yayın izleyerek kalanı ise indie oyunlar oynarak geçmiştir.
Odamdaki bütün Gaming ekipmanları kasa dahil şu an toplamaya kalktığımda (aynı mağazalardaki fiyatlar) 52.000 TL küsur bir tutar çıkmaktadır.
Ben sadece kasa.
Kasa + monitörler.
Kasa+ monitör + klavye + mouse + kulaklık + kulaklık standı olarak satmak istesem sizce ne kadar eder? Alıcı bir gözle baktığınızda alır mıydınız yani talep gelir mi satmaya kalkarsam?

Eki Görüntüle 1242542
Hocam öyle tek tek fiyat hesaplamak kadar saçma bir şey yok şuan. İtopya incehesap vb. bir siteden 15K hazır sistem alsam tek tek toplamaya kalksan en az 20k ediyor. 18e geri satayım o zaman?

Pc dünyasında bu mantık biteli 2 sene oluyor.

Uçuk olduğunun farkındayım şuan sıfır fıyatları bu şekilde. Zaten konuyu da yanlışlıkla açtım taslakta tutacaktım. :D
Yani hocam tam emin değilim ancak 18.000 eder gibi.

Geri
Yukarı