2070 TL Sistem Toplama

ahmetdrg_

Decapat
Bütçem en fazla 2070 TL. Lütfen bütçeni arttırla falan gelmeyin. Böyle bir sistem sizce nasıl? CSGO'da medium da 120 130 verir mi? Almaya değer mi?

391768

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük ayarda 60 FPS alırsın.

Sen ne yaptın benim dandik laptop bile düşük ayarlarda 60 fps veriyo cs go da.

Ekran kartı yok. APU sistem. 4GB RAM var. O da 2666 Mhz. Tek kurtarır yanı işlemci. Yukarıda verdiğim linkten APU sistemle alınan FPS değeri yazıyor.

Yahu olsa ne olacak. Olsun olsun 70 FPS olsun. Verdiğim linkte denenmiş, grafiğe dökülmüş paylaşılmış. Yok ben bunu anlamam bana büyük büyük yazacak anca diyorsan;

Aşağıya doğru in CS:GO 1080p Average FPS değeri yazıyor.
Video ile örnek vermem genelde ve sevmem de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak videoda görüldüğü üzere 100 hatta çoğu yerde 120+ FPS değeri elde ediliyor. 1080P Low ayarlardan bahsediyoruz. Zaman zaman 200 FPS görüyor farkındaysanız.
Bu değerler efektler ve çatışma sahnelerinde 100 FPS civarına inecektir. Fakat 60'ı görmesi zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı