2070S kazım değerleri nasıl?

Yardımınız için çok teşekkürler. Size de bol kazançlar dilerim.
Rica ederim, teşekkürler. :)

Belirtmeyi unuttum, kazancınız daha da yüksek olabilir bazen. 4 doları ortalama olarak verdim, mesela bir ara benim kartım günlük 3.6 dolar civarına çıkmıştı, o sırada sizin kartınız ile günlük 5 dolar kazanılabilirdi sanırım. Şansa bağlı ama ortalama 4 dolar yazdım, daha fazla kazanma ihtimaliniz var.

%50'ye indirdiğinizde kazım performansınız düşüyor mu? Eğer düşmüyorsa %50 yapıp bırakabilirsiniz direkt.
Benim 1660 Super ile kullandığım ayar bu şekilde.
Eki Görüntüle 959726
Bu ayarlar ile Mh/s kaç oluyor? Benim kartta Memory 800 üzerine çıktığımda miner hata veriyor, 900 üzerinde ekran kapanıp açılıyor.

İyiymiş, ben 30,5 Mh/s alabiliyorum Lolminer ile. Ama dediğim gibi Memory 800, üzerine çıkamıyorum. Bu arada bir şey daha sormak istiyorum. Ben voltaj ile ilgili bir ayar yapmadım. Yapmam gerekli mi? Yapsam neye etkisi var?
Hocam benim de pek bilgim yok o voltaj konusu ile ilgili, şu ana kadar hep 5500XT kullandığımdan Afterburner ile hiç işim olmamıştı. Ancak hatırladığım kadarıyla sizin kart 70W civarında çekiyor zaten, daha düşüğe inmek pek stabil olmaz diye düşünüyorum.

Hocam benim de pek bilgim yok o voltaj konusu ile ilgili, şu ana kadar hep 5500XT kullandığımdan Afterburner ile hiç işim olmamıştı. Ancak hatırladığım kadarıyla sizin kart 70W civarında çekiyor zaten, daha düşüğe inmek pek stabil olmaz diye düşünüyorum.
Haklısınız, sadece konu güç düşürmek ise zaten şu anda Power Limit 58 ile 77 Watt çekiyor. Tek aşamadığım konu memory clock neden 800 üzeri hata veriyor, onu bulamadım.

Haklısınız, sadece konu güç düşürmek ise zaten şu anda Power Limit 58 ile 77 Watt çekiyor. Tek aşamadığım konu memory clock neden 800 üzeri hata veriyor, onu bulamadım.
Normalde limit o civarlarda olur hocam 1660 Super modellerinde, şansa bağlı olarak o limit daha yüksek olabiliyor. Mesela kuzenim de Strix 1660 Super kullanıyor ve o da maksimum 875 verebiliyor. Ben en yüksek 1250 verebildim ancak 6-7 saat sonra hata vermişti, o yüzden stabil olduğundan kesin emin olduğum değeri kullanıyorum.

Normalde limit o civarlarda olur hocam 1660 Super modellerinde, şansa bağlı olarak o limit daha yüksek olabiliyor. Mesela kuzenim de Strix 1660 Super kullanıyor ve o da maksimum 875 verebiliyor. Ben en yüksek 1250 verebildim ancak 6-7 saat sonra hata vermişti, o yüzden stabil olduğundan kesin emin olduğum değeri kullanıyorum.
Genelde 1100 en iyi değer, bende bayağı gördüm bu değeri veren. Hatta 1400 bile gördüm ama dediğiniz gibi biraz da şans işi galiba. 850 yaparsam günde mutlaka 2-3 defa miner hata veriyor. 1 kere 1000 yaptım direk ekran kapandı. Benim kartın stabil sınır 800. Bunlada 30-30,5 Mh/s alıyorum. Yapacak bir şey yok galiba. Bu arada kartım Asus GeForce Rog Strix GTX 1660 Süper Gaming OC.

Evet hocam maalesef bu biraz şans işi, kuzenim 1660 Super'e geçmeden önce RX590 kullanıyordu ve maksimum 27MH/s alabilmişti. Normalde 590'ın alabildiği hız 32MH/s, ama o değerlere bir türlü çıkartamamıştık kartı, hata veriyordu sürekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı