RX590 Ethereum madencilikte düşük kazım değerleri

@Nobilium hocam windowsda yapamadım hiveos kurdum orada 32 mh alıyorum artık kart sayısını da arttirabiliriz karar aşamasındayız bir sorum olacakdı geçen hafta perşembe başladım kazıma 15:30 da bugün 7 gün oldu hesabima yatması gerekmiyor muydu ETH'nin 0.01 ri çoktan geçti sebebi ne sizce neden gönderilmedi.

Ya bu üslup nedir böyle, emin olmadığımı söyledim. Bilgim yüzeysel ve doğruluğundan emin değilim dedim... Nedir bu iğneliyici konuşma hevesi anlamadım? Yanlışım varsa bilgilendirir misiniz? Diye üstüne basa basa rica ettim. Şu forumda cidden insanı kanser eden bir kitle var ya herkes her şeyi bilmek zorunda değil, doğrusunu öğrenmek istiyoruz, kırk laf yiyoruz, okuma yazmanız mı yok anlamıyorum? Nezaketinden ve alakasından dolayı @Femto 'a teşekkür ederim.
Kısa yoldan çalışmadan para kazanmaya çalışan her grupta bu tür insanların sayısı fazla.

@Nobilium hocam windowsda yapamadım hiveos kurdum orada 32 mh alıyorum artık kart sayısını da arttirabiliriz karar aşamasındayız bir sorum olacakdı geçen hafta perşembe başladım kazıma 15:30 da bugün 7 gün oldu hesabima yatması gerekmiyor muydu ETH'nin 0.01 ri çoktan geçti sebebi ne sizce neden gönderilmedi.
Benim de 0.012 gibi bi miktarda yatti hesaba süre tutmadim yani, sitede bakiye azalmişti baktim binance cuzdanima gelmiş.

Merhaba bende de aynı kart var ancak 9mh/s yi geçemiyorum. Bir türlü birkaç farklı program denedim ancak sonuç alamadım.
merhaba bende de aynı kart var ancak ben 9mh/s den fazlasını alamıyorum 2miners havuzunda phoenix miner kullanıyorum sizin dediğiniz mt2 yi de yazdım ancak 0.2mh arttı 4g decoding aktif ettim birşey ddeğişmedi sorun ne olabilir acaba

radeon ayarlarından iş yükü grafik deymiş bilgi işleme alında düzeldi ancak hala 27,5 alıyorum calculator sitelerinde 34 civarı çıkar diye hesaplanıyorEki Görüntüle 870396
Merhaba,

Bende de aynı sorun var 9 mh/s gibi bir değer alıyorum.

radeon ayarlarından iş yükü grafik deymiş bilgi işleme alındı düzeldi yazmışsınız. Ben Radeon Software den kontrol ediyorum fakat öyle bir ayar göremedim konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

bu soruyu sorduktan sonra buldum :) ama benimde 23-24 mh/s arasında gidip geliyor. Bu sefer onu çözmeye çalışıyorum :(

Son düzenleme:
Merhaba,

Bende de aynı sorun var 9 mh/s gibi bir değer alıyorum.

Radeon ayarlarından iş yükü grafik deymiş bilgi işleme alındı düzeldi yazmışsınız. Ben Radeon Software'den kontrol ediyorum fakat öyle bir ayar göremedim konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Bu soruyu sorduktan sonra buldum :) ama benim de 23-24 mh/s arasında gidip geliyor. Bu sefer onu çözmeye çalışıyorum :(

MSI Afterburner ile OC yapmanız lazım, UV de yapmayı unutmayın.

Merhaba,
Benim ayarlarım bunlar ama sapphire ayarlarında 1560 mhz de gözüküyor msi ise 1490mhz gözükmekte. Ayrıca power limit i değiştirmeye çalıştığımda temp limit de aynı şekilde hareket etmekte. Ayarları düşürmeye kalktığımda hata veriyor.. Arkadaşımın bilgisayarı benimkinden kötü olmasına rağmen 50 hız almakta ama ben 27 alıyorum. Pek bilmediğim için düzgün anlatamamış olabilirim, eğer oc yapamıyorsam ne yapmalıyım ya da bu programı daha aktif nasıl kullanabilirim.
resim_2021-04-02_224640.png

Merhaba,
Benim ayarlarım bunlar ama sapphire ayarlarında 1560 mhz de gözüküyor msi ise 1490mhz gözükmekte. Ayrıca power limit i değiştirmeye çalıştığımda temp limit de aynı şekilde hareket etmekte. Ayarları düşürmeye kalktığımda hata veriyor.. Arkadaşımın bilgisayarı benimkinden kötü olmasına rağmen 50 hız almakta ama ben 27 alıyorum. Pek bilmediğim için düzgün anlatamamış olabilirim, eğer oc yapamıyorsam ne yapmalıyım ya da bu programı daha aktif nasıl kullanabilirim.
Eki Görüntüle 954672
Radeon ayarlarından, daha fazla ayar göster deyip oyun modun'u bilgi işleme çekmen gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı