2070s sistemde bir süre oyun oynayınca sistem çöküyor

flybluelord

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8*8 16 gb 3600mhz
SSD veya HDD modeli
500 gb ssd
Ekran kartı
msı 2070 super
Anakart
msı b 450 m a pro max
İşlemci
amd ryzen 5 3600 x
merhaba pc mı 3 sene once topladım ıcınde 2070 super amd ryzen 5 3600 x ramler 8*8 16 gb 3600mhz anakart msı b450-m a pro max ısınma sorunum yok oyunları kaldırmama gıbı bı durumu da yok fakat oynadıgım her oyun cokuyor cokme suresı degısıklık gosterıyor her oyuna gore bazısı daha gırıs ekranını gecmeden bazısı 1 saat sonra pc yı 2 sene sıkıntısız kullandım sonra bu sorun olmaya basladı ve kımse cozemıyor kac tane bılgısayarcıya goturdum durum aynı ekran kartını garantıye de yolladım bır sıkıntı yok dedıler oyundan oyuna da verdıgı hata degısıyor ekran kartı suruculerı guncel wındows updatelerı de yapılı
WhatsApp Görsel 2022-08-21 saat 00.47.22.jpg
WhatsApp Görsel 2022-12-02 saat 09.51.25.jpg

Son düzenleme:
Merhaba PC'yi 3 sene once topladım ıcınde 2070 Super, AMD Ryzen 5 3600X RAM'ler 8*8 16 GB 3600MHz, MSI B450-M'a Pro Max ısınma sorunum yok. Oyunları kaldırmama gıbı bir durumu da yok fakat oynadıgım her oyun cokuyor cokme suresı degısıklık gosterıyor her oyuna gore bazısı daha gırıs ekranını gecmeden bazısı 1 saat sonra PC'yı 2 sene sıkıntısız kullandım sonra bu sorun olmaya basladı. Ve kımse cozemıyor kac tane bilgisayarcıya goturdum durum aynı ekran kartını garantıye de yolladım bır sıkıntı yok dedıler oyundan oyuna da verdıgı hata degısıyor.

Eki Görüntüle 1768935

DDU ile sürücüyü kaldırıp son sürücüyü bir daha indir

ekran kartı suruculerı guncel

DDU ile sürücüyü kaldırıp son sürücüyü bir daha indir
denıcem ama olucagını sanmıyorum,

Hata da belirttiği gibi, bu hata genelde ekran kartı sürücülerinin çökmesi sonucu oluşur son sürücüleri kurun diyor. Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.
ben yanlıs ya da eksık mı yapıyorum ne yapmalıyım tamemen guncellemek ıcın,

ben yanlıs ya da eksık mı yapıyorum ne yapmalıyım tamemen guncellemek ıcın,
Yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi, DDU programıyla ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp tekrardan site üzerinden güncel sürücüleri kurun.

bu bır oyun ıcın ben ne acarsam acıyım cokuyor yanı gta olsa da cokuyor dusuk gereksınımlı golf oyunu olsa bıle cokuyo

Yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi, DDU programıyla ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp tekrardan site üzerinden güncel sürücüleri kurun.
kaldırdım drıverları tekrar yukluyorum hepsını nasıl ındırebılırım oyle bır uygulama var mı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı