2070S sisteme kasa, PSU, RAM ve SSD önerisi

Kasadaki PSU kaliteli midir hocam? Bana bir sıkıntı çıkartır mı? Bir de 8GB'lık RAM'lerden 2 tane alırsam Dual Channel çalışacağının garantisi var mıdır?

Kasadaki PSU kaliteli midir hocam? Bana bir sıkıntı çıkartır mı? Bir de 8GB'lık RAM'lerden 2 tane alırsam Dual Channel çalışacağının garantisi var mıdır?
İki tane alırsan Dual Channel çalışır RAM'ler çok performanslı kesinlikle tavsiye ederim. PSU'ya gelince Corsair markasının iyi PSU larından sorun çıkartmaz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İki tane alırsan Dual Channel çalışır RAM'ler çok performanslı kesinlikle tavsiye ederim. PSU'ya gelince Corsair markasının iyi PSU larından sorun çıkartmaz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Hocam bir de kasa 330mm ekran kartı destekliyor benimki de tam 328 montajda veya kullanımda neredeyse tamamını kaplaması bir sorun olur mu? Hava akışı vb. sebeplerden.

Sıkıntı olmaz kullanabilirsiniz. Kasanın hava akışı oldukça iyi. O boşluk aslında biraz daha fazla ama az yazıyorlar nedense.
Anladım hocam çok teşekkürler.
Corsair VS650 2018 Model: CP-9020172-EU - Technopat Sosyal
Hocam bu konuda eski model VS650'lerin fanının kalitesiz olduğundan bahsedilmiş. Bu kasadaki hangisi acaba biliyor musunuz?
Anladım hocam çok teşekkürler.

Corsair VS650 2018 Model: CP-9020172-EU - Technopat Sosyal
Hocam bu konuda eski model VS650'lerin fanının kalitesiz olduğundan bahsedilmiş. Bu kasadaki hangisi acaba biliyor musunuz?
Hocam sizin bu konuda bir bilginiz var mı veyahut başka bir öneriniz? @Motionless IN White

Son düzenleme:

Geri
Yukarı