2080 Ti alınır mı?

2080 Ti ekran kartı şu devirde alınır mı? Yoksa 3060-3070 Ti mı almalıyım. 2.ci el.
Alacağın fiyata,kullanım durumuna ve garantiye göre değişir. Yeni teknoloji her zaman iyidir ama 2080 TI es geçilecek bir kart değil. Bende 2080 Super var hala tık demiyor, her oyunu dilediğim performansta oynuyorum.

3070 veya birazcık koyup 3080 alın. İşlemciniz nedir?

Yeni sistem topluyorum. F/P ürününü bulmaya çalışıyorum tahminim. 5600X düşecek gibi. 2.ci elden. 0 toplamam ben.

Alacağın fiyata, kullanım durumuna ve garantiye göre değişir. Yeni teknoloji her zaman iyidir ama 2080 Ti es geçilecek bir kart değil. Bende 2080 Super var hala tık demiyor, her oyunu dilediğim performansta oynuyorum.

PUBG 2K da kaç FPS alıyorsun. İşlemcin ve anakartın nedir? Bilgilendirir misin? 1 tane var 2080 Ti. 9bin istiyor.

Yeni sistem topluyorum. F/P ürününü bulmaya çalışıyorum tahminim. 5600X düşecek gibi. 2.ci elden. 0 toplamam ben.

PUBG 2K da kaç FPS alıyorsun. İşlemcin ve anakartın nedir? Bilgilendirir misin? 1 tane var 2080 Ti. 9bin istiyor.
Ben pubg oynamıyorum maalesef. Yeni çıkan super people ultra ayarlarda 144 fps alıyorum ama sabit. 7-8 bin arası kapatırsan bence güzel kart.

Geri
Yukarı