2080S ile 144Hz vs 240Hz

Sizce yayını işlemciden mi yoksa ekran kartından mı yapmalıyım?Bu arada ben oyunu en düşük grafikleride oynamayı seviyorum

Bu yüzden bildiğim kadarıyla işlemciye daha çok yük biniyor
En düşük grafiklerde oynayacaksanız zaten hata rahatlıkla 240 FPS üstüne çıkarsınız merak etmeyin.

En düşük grafiklerde oynayacaksanız zaten hata rahatlıkla 240 FPS üstüne çıkarsınız merak etmeyin.

Ben de öyle düşünüyorum işte fakat yayın yapan insanlara baktığımda neden olduğunu anlamadığım bir şekilde 144 Hz civarında FPS alıyorlar ve FPS'leri 144'e kilitli olmadığına rağmen

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok rahat alırsın FPS 240 sabitlersin miss gibi bu arada liginiz ne
Grafikleri en düşüğe alırsanız işlemciye yük biner o yüzden grafikleri fullemeniz lazım hem o sistemi dizip bir de en düşük grafiğe katlanıcak mısınız harbiden sinir bozucu

Çok rahat alırsın FPS 240 sabitlersin miss gibi bu arada liginiz ne
Grafikleri en düşüğe alırsanız işlemciye yük biner o yüzden grafikleri fullemeniz lazım hem o sistemi dizip bir de en düşük grafiğe katlanıcak mısınız harbiden sinir bozucu
Oyunda grafikleri fullersem dikkatim dağılır en düşükte oynamak istiyorum ben

Her oyunu full ultra oynamıycaksan o sistemi almanın mantığı yok zaten.
Dikkat niye dağılıyor? Hem işlemciye yük biner yine düşük FPS alırsınız. Düşükte işlemci devreye girer ekran kartını bloke eder. Düşük FPS verebilir yine.

L
Dikkat niye dağılıyor? Hem işlemciye yük biner yine düşük FPS alırsınız. Düşükte işlemci devreye girer ekran kartını bloke eder. Düşük FPS verebilir yine.
LoL dışındaki oyunları ultrada oynayacağım
az önce 251rx monitörümün siparişini iptal ettim 144hz 1080p bi monitör çekip kafa rahat takılacağım :D
L

LoL dışındaki oyunları ultrada oynayacağım

az önce 251rx monitörümün siparişini iptal ettim 144hz 1080p bi monitör çekip kafa rahat takılacağım :D
tn panel alacağım bir de fast ips mast ips beynim eridi kaç gündür

Son düzenleme:

Geri
Yukarı