Satılık 2080S ve i7 9700K sistem

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Elimde bir Gaming PC var. Bunu satmak için insanlardan gelen ücreti alabilirsem satacağım gibi fakat belli de değil henüz. Sizlere göre harekete geçebilirim.

Sistem Parçaları şu şekilde:

i7 9700K
ROG STRIX 2080 Super OC Edition
Corsair Vengeance 3000MHz 16(8.2) RAM
ASUS Prime Z390-P
Cooler Master MWE 750W 80 Plus PSU
Samsung 970 EVO Plus 500 GB
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM
Cooler Master Hyper 212 Hava Soğutucu

Sisteme istediğim fiyat 18-20K arası. Dediğim gibi kesin satılık değildir. Fakat şunu ekleyeyim. PC Twitch izlerken ayda 1-2 defa donuyor, kasadan manuel reset atmak zorunda kalıyorum. Onun dışında sorun yok. İstediğiniz her türlü oyunu, bütün triple A oyunları piyasadaki Ultra ayarlarda 170 FPS+da oynarsınız 5 sene. Dediğim gibi Gaming PC zaten. Hiçbir OC, mining vs yapılmadı. Sadece içi biraz tozlu. Başka sorular varsa cevaplayabilirim.

Yorumlara açığım.

Merhabalar. Yorumlara açığım dediğiniz için bu mesajı yazıyorum. Bu sistemi 18-20K aralığında satmanız mümkün değil. Çünkü 15.000 TL civarlarında hazır sistem olarak 3700x ve 6700XT üzerine sistemler bulunabiliyor. Bir link atayım inceleyin isterseniz. İlk bulduğum sistem bu. Daha iyi fiyatlara da alınabilir.

Sadece ekran kartını aldığınız fiyatın üstünde satailirsiniz. Diğer parçaları aldığınız fiyatın altına, tek tek satabilirsiniz.

İnternetten sıfır fiyatlarına baktığımızda(anakart sıfır olarak yok 2.el fiyatına baktım) ekran kartı hariç parçalar 6600 TL'ye geliyor. Ekran kartına 11400-13400 arası fiyat istiyorsunuz ki bu fiyat imkansız Amazon'da 8300'e sıfır 3070 Ti satılıyor. Ayrıca diğer parçalarınızda sıfır ürün değil. Toplu satmayı düşünüyorsanız fiyatta büyük bir revize yapmalısınız. Ayrı ayrı satış yaparsanız daha hızlı satabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı