20cm el için 1500 TL mouse önerisi

Leo DiCaprio

Hectopat
4 5 sene önce BİM'den SteelSeries Rival 3 almıştım fakat mouse tekerleği bu günlerde bozuldu gibi 4 5 kere aşagı indirdiğimde algılamıyor ya da 1 kere aşağıya iniyor, bu durumdan ötürü yeni bir mouse arayışına girdim. Önerilerinizi bekliyorum.

tutuş şeklim palm grip ile claw grip arasında değişiyor ama çoğunlukla palm grip

4 5 sene önce BİM'den SteelSeries Rival 3 almıştım fakat mouse tekerleği bu günlerde bozuldu gibi 4 5 kere aşagı indirdiğimde algılamıyor ya da 1 kere aşağıya iniyor, bu durumdan ötürü yeni bir mouse arayışına girdim. Önerilerinizi bekliyorum.

Logitech G PRO X Superlight rahat olabilir elinize. Hem hafif hem de güzel performans sunar.

Logitech G PRO X Superlight rahat olabilir elinize. Hem hafif hem de güzel performans sunar.
aklımda olan bir ürün fakat fiyatından ötürü emin değilim iyiliği konusunda bir şüphem yok ama

bu markayı ilk defa gördüm iyi midir hocam pek emin olamadım o yüzden

Arkadaşın eline küçük gelebilir hocam. Ben de Darmoshark N3 önerecektim fakat o daha da küçük.

Aklımda olan bir ürün fakat fiyatından ötürü emin değilim iyiliği konusunda bir şüphem yok ama.

Bu markayı ilk defa gördüm iyi midir hocam pek emin olamadım o yüzden.
Switch'i iyi değil GPX'in. Palm ve Claw hybrid iseniz safe shape almanız daha iyi olur. Ya da stokları gelince Deathadder V3 alacaksınız.

Switch'i iyi değil GPX'in. Palm ve Claw hybrid iseniz safe shape almanız daha iyi olur. Ya da stokları gelince Deathadder V3 alacaksınız.
Her tutuş stiline uygun oluyor. En iyi örneği GPX. Eskiden Katana vardı bir de.
safe shape olarak önerdiğiniz hangi mouselar var deathvader v3 dışında birde v3 ile v3pro arasında ki farklar nelerdir

tutuş şeklim palm grip ile claw grip arasında değişiyor ama çoğunlukla palm grip
Logitech g502 Hero

Yeni konular

Geri
Yukarı