20K Bütçe İçin Laptop Önerisi

Bütçe
20000
Sizin attığınız 16k bütçesi olan için iyi. Victus işlemci olarak hem nesil, hem performans olarak önde, DDR5 barındırıyor ve ekran kartı daha güçlü, sizin attığınız modelin fiyatı dışında Victus'tan iyi bir özelliği var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile ne anlamamızı istiyorsunuz, burada denilenleri zaten biz de biliyoruz, ayrıca sizin attığınız cihazda da 3050 bulunuyor.

Ben şahsen HP VICTUS u önermiyorum bugün sipariş verecektim internetten. Mağazaya gittim bir yerinde göreyim almadan önce diye. Ekran paneli beş para etmez çok dandik hissettiriyor. Diğer IPS laptoplara göre çok sönük duruyor. Bir de laptop ekranını açarken sağa sola bükülüyor elimde kalacak gibi his ettiriyordu. Performans olarak iyi olabilir fakat ekran kısmı tam bir fiyasko.

Sizin attığınız 16k bütçesi olan için iyi. Victus işlemci olarak hem nesil, hem performans olarak önde, DDR5 barındırıyor ve ekran kartı daha güçlü, sizin attığınız modelin fiyatı dışında Victus'tan iyi bir özelliği var mı?

Ahahahha güldürmeyin beni 3050 Ti ile 3050 arasında sadece fiyat farkı var.

Bu video ile ne anlamamızı istiyorsunuz, burada denilenleri zaten biz de biliyoruz, ayrıca sizin attığınız cihazda da 3050 bulunuyor.

3050 Ti daha güçlü diyorsunuz fakat videodaki şeyi anlamıyorsunuz.

Son düzenleme:
Ahahahha güldürmeyin beni 3050 Ti ile 3050 arasında sadece fiyat farkı var.

3050 Ti daha güçlü diyorsunuz fakat videodaki şeyi anlamıyorsunuz.
Siz bilgisayarları sadece ekran kartı sanıyorsunuz galiba. Hp gerek işlemci, gerek güncellik ve geleceğe yönelik olma bakımından daha iyi bir cihaz.

Geri
Yukarı