20'lik diş çekimi acıtıyor mu?

Bold Pilot

Hectopat
Yer
Gediz/Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam herkese 15 yaşındayım fakat 20'lik dişlerim çıkmaya başladı ve gömülü ve yamuk olarak geliyorlar dişçiye gitmeyi düşünüyorum fakat çekiyormuş dişi, daha önce hiç diş çektirmedim 20'lik diş çekimi acı verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle ya da böyle çektireceksin bir kere ağrıdımı kaçarın yok 3-5 ayda bir iltihap sürekli tekrar ediyor. Çektikten sonra 3-5 gün ağrın olur onu da ağrı kesiciyle halledersin bitti gitti.

Ne kadar erken halledebilirsen o kadar guzel kardesim. Cok yakin zamanda ben de aldirdim en ufak bir agri sizi duymadim. Cekildiktan sonraki birkac gun sadece agri yapiyor ama yemek yerken o tarafa cok bir şey goturmemeye calis 1-2 haftaya eski haline donersin. Hiç korkulacak bir şey yok rahat ol 😊 👍

Ne kadar erken halledebilirsen o kadar guzel kardesim. Cok yakin zamanda ben de aldirdim en ufak bir agri sizi duymadim. Cekildiktan sonraki birkac gun sadece agri yapiyor ama yemek yerken o tarafa cok bir şey goturmemeye calis 1-2 haftaya eski haline donersin. Hiç korkulacak bir şey yok rahat ol 😊 👍

Ortalama kac dk suruyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı