20'lik diş operasyonu ve sonrası (gömülü)

Yaşın küçük olduğundan, diş çok geride ve küçük olduğundan olmuştur büyük ihtimalle diye düşünüyorum tabi uzmanı değilim sadece tahmin. Benden çıkan diş dediğim gibi hayli büyüktü o yüzden bir sıkıntı yaşamadım. Arkadaşın da yaşının 18-20 civarları olduğunu düşünürsek çok sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ama tabi bu da bir tahmin. Gitmeden maalesef hiçbirimiz öğrenemeyeceğiz gibi :) @Yas1n
Sanırım kendimi biraz yanlış ifade ettim😅. Ben 15 yaşındayım. Ama dediğim gibi diş sıkıntım mevcut. Benim size göre yapılacak işlemler ufak denilebilir belki. Bana olacak işlemler diş taşı temizleme, kanal tedavisi belki bir kaç şey daha olabilir, dolgu vs. Bu güne kadar hep korktuğum için fikrinizi almak istedim.😌

Sanırım kendimi biraz yanlış ifade ettim😅. Ben 15 yaşındayım. Ama dediğim gibi diş sıkıntım mevcut. Benim size göre yapılacak işlemler ufak denilebilir belki. Bana olacak işlemler diş taşı temizleme, kanal tedavisi belki bir kaç şey daha olabilir, dolgu vs. Bu güne kadar hep korktuğum için fikrinizi almak istedim.😌
Kusura bakmayın, benim hatam doğru düzgün okuyup anlamamışım. O zaman işiniz daha da kolay :) Hiç canınızı sıkmaya gerek yok. Her şey bitip rahatlayınca o kadar mutlu olacaksınız ki :)

Kusura bakmayın, benim hatam doğru düzgün okuyup anlamamışım. O zaman işiniz daha da kolay :) Hiç canınızı sıkmaya gerek yok. Her şey bitip rahatlayınca o kadar mutlu olacaksınız ki :)
Estağfurullah belirtmemişim bende durumumu. Eminim rahatlayacağım. Allah herkese yardım etsin, büyük dert bu diş olayları.

Geri
Yukarı