21.000 TL'ye kadar ekran kartı önerisi

Bütçe
20k 21k
Peki RX 7800 XT mi daha iyi yoksa en alttabir tane arkadaşın attığı Sapphire Radeon RX 7900 düz olanmı daha iyidir ve görüyorum ki kimse NVIDIA'dan ekran kartı atmamış sebebi nedir?
7900 GRE tabikide nvidia ekran kartı atılmamasının sebebi amd ye göre daha pahalı olması nvidia teknolojisi olmasa çok fazla kişi amd tercih eder zaten

Peki RX 7800 XT mi daha iyi yoksa en alttabir tane arkadaşın attığı Sapphire Radeon RX 7900 düz olanmı daha iyidir ve görüyorum ki kimse NVIDIA'dan ekran kartı atmamış sebebi nedir?

7900 GRE olan kart daha iyidir. NVIDIA önermememizin sebebi 7900 GRE'nin eş değeri 4070 Super'e kıyasla daha ucuz olması. Ki AMD bence FSR 3.1 ile DLSS ile arasında olan farkı da kapatacaktır.

Benim attığım daha iyi, NVIDIA tercih edilmemesinin sebebi ise RTX 4070 Super'in 23K'den başlaması.

Peki 23K ya bulamadım bu arada RTX 4070 Super'in minimum Dual fanlı 26k ya var o iyi midir acaba eğer çift fanlı alırsam kasa masrafım olmayacak çünkü böylelikle onu alabilirim ama PSU değişmem gerekirmi sizce. PSU 650W Frisby herkes çok kötü diyor ama gerek var mı sizce eğer direkt 26k ya 4070 Super alırsam?

7900 GRE olan kart daha iyidir. NVIDIA önermememizin sebebi 7900 GRE'nin eş değeri 4070 Super'e kıyasla daha ucuz olması. Ki AMD bence FSR 3.1 ile DLSS ile arasında olan farkı da kapatacaktır.

Rica etsem 7900 GRE dediğiniz erkan kartının linkini atabilir misiniz bir de markarlnıı çok bilmiyorum en iyi marka hangisidir mesela NVIDIA da MSI çok iyidir soğutma konusunda ama Radeon da çok değişik markalar duydum hangisi en iyidir 7900 linkini atabilir misiniz rica etsem?

7900 GRE tabii ki de NVIDIA ekran kartı atılmamasının sebebi AMD'ye göre daha pahalı olması NVIDIA teknolojisi olmasa çok fazla kişi AMD tercih eder zaten

Peki 23K ya bulamadım bu arada RTX 4070 Super'in minimum Dual fanlı 26k ya var o iyi midir acaba eğer çift fanlı alırsam kasa masrafım olmayacak çünkü böylelikle onu alabilirim ama PSU değişmem gerekirmi sizce. PSU 650W Frisby herkes çok kötü diyor ama gerek var mı sizce eğer direkt 26k ya 4070 Super alırsam?
Onu alsanız bile ilerisi için PSU ve kasa değiştirmek daha mantıklı olur bence 7900 GRE + kasa,PSU değişikliği yaparsanız daha iyi olur çünkü bir yerden sonra Frisby sizin odanızdaki minicik bir C4 olabilir.

Bu kartı alabilirsiniz.

Onu alsanız bile ilerisi için PSU ve kasa değiştirmek daha mantıklı olur bence 7900 GRE + kasa, PSU değişikliği yaparsanız daha iyi olur çünkü bir yerden sonra Frisby sizin odanızdaki minicik bir C4 olabilir.

Tamamdır eğer ekran kartı 21k ya falan gelirse maksimum 21k ya denk gelirse ekran kartı 4K ya inşallah kasayla PSU bulabilirim rica etsem 7900 GRE dediğiniz ekran kartının güzel bir markadan linkini atma şansınız var mı soğutması falan iyi olan bir marka çünkü Radeon'da marka bilmiyorum

Tamamdır eğer ekran kartı 21k ya falan gelirse maksimum 21k ya denk gelirse ekran kartı 4K ya inşallah kasayla PSU bulabilirim rica etsem 7900 GRE dediğiniz ekran kartının güzel bir markadan linkini atma şansınız var mı soğutması falan iyi olan bir marka çünkü Radeon'da marka bilmiyorum.

Zaten attığımız model yani Sapphire Pure serisi gayet güzeldir hem soğutma hem bileşen kalitesi olarak. Yani illaki MSI veya ASUS olacak diye bir şey yok.

Onu alsanız bile ilerisi için PSU ve kasa değiştirmek daha mantıklı olur bence 7900 GRE + kasa, PSU değişikliği yaparsanız daha iyi olur çünkü bir yerden sonra Frisby sizin odanızdaki minicik bir C4 olabilir.

Bu kartı alabilirsiniz.

Peki Amazon'da satılıyor mudur bu ekran kartı bir de rica etsem 4K ya toplam kasa ve PSU atma şansınız var mıdır bu ekran kartını sıkıntıya sokmayacak

Aynı kart Amazon'da 24.500 TL. Sinerji güvenilir bir şirkettir içinizde şüphe olmasın.

Amazon vade farksız 3 taksit yaptıgından dolayı Amazon'u tercih ediyorum yoksa Sinerji'den yana bir sıkıntım yok zaten 3 taksitle Sinerji'deki fiyatla Amazon'daki fiyat aynı oluyor :)

Aynı kart Amazon'da 24.500 TL. Sinerji güvenilir bir şirkettir içinizde şüphe olmasın.

Amazon.com.tr Amazon da satılan bu değil mi doğrudur? XFX Radeon diyor ama sizin attığınızla aynı mı?

Geri
Yukarı