21 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000
Adam bana arge çalışanı deyip iftira atıyor, ben özür bekleyince mesajımı siliyorlar. Moderatörlere de yazık gerçekten.

Adam bana arge çalışanı deyip iftira atıyor, ben özür bekleyince mesajımı siliyorlar. Moderatörlere de yazık gerçekten.

Neyin özürünü bekliyorsun kardeşim? Ne dememizi bekliyorsun oo havale mi bayılırız sakın ha bayiden alma havale et parayı mı diyelim? Bende mi senin gibi ben kefil olurum diyeyim? Ben akrabama kefil olmam senin haddinden fazla ucuz olan ürünü bu kadar savunman dikkat cekiyor bu kadar basit mesele. Havale yoluyla ürün almanın tehlikeli olduğunu belirttim para kendisinin parası ister alır ister almaz. Yorumlarımda ayrıca bayiden alabilme şansın varsa al dedim defalarca, isterse havaleylede alsın dediğim gibi para kendisinin parası sadece havalenin tehlikeli olduğu konusunda uyarmak istedim. Linç atmana gerek yok seninle ayni fikirde değiliz diye.

Neyin özürünü bekliyorsun kardeşim? Ne dememizi bekliyorsun oo havale mi bayılırız sakın ha bayiden alma havale et parayı mı diyelim? Bende mi senin gibi ben kefil olurum diyeyim? Ben akrabama kefil olmam senin haddinden fazla ucuz olan ürünü bu kadar savunman dikkat cekiyor bu kadar basit mesele. Havale yoluyla ürün almanın tehlikeli olduğunu belirttim para kendisinin parası ister alır ister almaz. Yorumlarımda ayrıca bayiden alabilme şansın varsa al dedim defalarca, isterse havaleylede alsın dediğim gibi para kendisinin parası sadece havalenin tehlikeli olduğu konusunda uyarmak istedim. Linç atmana gerek yok seninle ayni fikirde değiliz diye.
Linç atmıyorum zaten. Bence arkadaş arge çalışanı demen senin haddine mi? Nereden biliyorsun da iftira atıyorsun. Ben de isteyen gidip alabilir dedim. İmkanı olmayan da kaçırmasın diye güvenebilir dedim.(şahsi deneyimlerime dayanarak) Fatura atıyorum bir şey diyorsun başka kanıt sunuyorum birşey çıkarıyorsun. İşin gücün bana zıt gitmek. Herşeyi geçtim kalkmışsın ESY kullanıcısı technopata üye arge bilişim çalışanı diyorsun. Düşünce yapında sığlık var. Olay havale değil, hocam size karşı arge çalışanı demiştim attıklarınızı gördüm kusura bakmayın demek zor değil.

Linç atmıyorum zaten. Bence arkadaş arge çalışanı demen senin haddine mi? Nereden biliyorsun da iftira atıyorsun. Ben de isteyen gidip alabilir dedim. İmkanı olmayan da kaçırmasın diye güvenebilir dedim.(şahsi deneyimlerime dayanarak) fatura atıyorum bir şey diyorsun başka kanıt sunuyorum bir şey çıkarıyorsun. İşin gücün bana zıt gitmek. Her şeyi geçtim kalkmışsın esy kullanıcısı Technopat'a üye arge bilişim çalışanı diyorsun. Düşünce yapında sığlık var. Olay havale değil, hocam size karşı arge çalışanı demiştim attıklarınızı gördüm kusura bakmayın demek zor değil.

Ya illa konuşturtacaksın konuyu kapattığım halde. Kalkmışsın taa İstanbul'a gitmişsin PC'yi almışsın fatura bile almamışsın hala attıklarıma rağmen diyorsun. PC'nin resmini atıp bakın ben aldim diyorsun hala sana zıt gidebilirim elindeki fatura senin degil o firmanın ve belki de firmanın sahibisin doğal olarak da PC'nin sende olması hiç absürt degil. Mevzuyu anlamıyorsun bana kıt diyorsun. İstanbul'daki şu bayiden şu fiyata alabilirsiniz dükkanıma gelin yardımcı olurum diye firma sahibi buraya mesaj atsa bile zaten kimse bir şey demezdi, sen buraya link atınca absürt duruyor umarım bu sefer anlamışsındır.

Ellerinde ki stoğu bana attıkları fatura toplu fatura olduğundan dolayı biliyorum. Bu kadar irdelemeniz çok komik bence. Silah kaçakçılığı yapmıyoruz altı üstü bi öneri sunduk konunun geldiği yere bak.

Satıcı bilgilierini satıcının haklarının ihlal etmemek adına kapattım, tam bir bilgim yok. Buradan da bir komplo teorisi çıkarmazsınız diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1451708
Umarım bunları paylaşmam yasak değildir. Arkadaş beni öğrencilikten alıp arge bilişim çalışanı yaptı, evde kahkaha atıyorum şuan. Keşke dediği doğru olsa meslek sahibi olurdum 😆

Üstteki konuşma tarihinin 13 Temmuz olduğunu da görüyorsunuzdur umarım. Yani bu konudan bir gün önce aldım bilgisayarı, aynı ilkte söylediğim gibi.

Max-Q daha düşük güç tüketen ve Max-P ye göre daha düşük performans gösteren karttır. Bir nebze daha az ısınabilir fakat şuanki bilgisayarımda işlemci sıcaklığını ne yaparsam yapayım 72' nin üzerine çıkaramadım. Oyun değil de direk stress testine soksam belki değişebilir. Aynı şekilde GPU sıcaklığı da 65-70 arası çalışıyor. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar doğrultusunda işlemci ağır stress testlerinde max 81 derece görüyor, bu da bir laptop için çok büyük bir başarı demek. Zaten bilgisayarın altı tamamen mesh hava alıyor ve 4 adet hava üflemesi için yeri mevcut. Bu söylediklerime rağmen nasıl böyle ince ve zarif bir cihaz çıkartmışlar şaşırdım açıkçası.

Sıcaklık olarak ortalama bir fikri olmayanlara söyleyeyim şuana kadar Acer Nitro , Monster , Casper Excalibur ve MSI notebook kullandım hepsi de 90 dereceleri çok rahatlıkla görüyor hatta 95 derecelerde çalışıyordu. Bu değerler de oyunda oluoyordu.
dediğinze inandım yanlız bir isteğim var eğer oyun testlerini yaptıysanız söylermisiniz çünkü bir arkadaşımdada aynısı var ve çok kötü olduğunu söylüyor laptopun ve eğer sorun olmassa benim için satıcıya sorup sorarmısın asus tuf f17 rtx 3060 ve i 7 11800h 16gb ram 512 gb ssd ile takas yaparmı diye çünkü ben direk girip acemi bir şekilde sormak istemem

dediğinze inandım yanlız bir isteğim var eğer oyun testlerini yaptıysanız söylermisiniz çünkü bir arkadaşımdada aynısı var ve çok kötü olduğunu söylüyor laptopun ve eğer sorun olmassa benim için satıcıya sorup sorarmısın asus tuf f17 rtx 3060 ve i 7 11800h 16gb ram 512 gb ssd ile takas yaparmı diye çünkü ben direk girip acemi bir şekilde sormak istemem
Benim sormam pek mantıklı olmaz. Nesi kötüymüş onu da sorabilir misiniz ?

Kendi laptopumu satıp bunu almayı düşünüyorum fakat stoku bitmiş stoklar yenilenirmi yoksa sınırlı stoku olan bir laptopmu.

Yeni konular

Geri
Yukarı