21 bin TL her şey dahil sistem önerisi

raknhocam

Megapat
Makaleler
7
Yer
İzmir, Şirinyer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD XFX SWFT 309 RX 6700XT
AMD Ryzen 5 5600
ASUS ROG STRIX B550-F
ASUS ROG STRIX 650G
Phanteks Eclipse G360A
Patriot Viper Steel 2x8GB 4000MHz CL19
Kingston NV2 500GB
ID-Cooling SE 214XT ARGB
GIGABYTE G24F-2 + Acer SA230ABI
Dierya DK61E
ASUS ROG Keris
HyperX Cloud Core
Merhabalar; kasa, monitör, klavye ve fare dahil olmak üzere toplam 21 bin liraya bir sistem arıyorum. Kasa hazır sistem olursa alacak arkadaş için daha avantajlı olur, şimdiden teşekkürler :)
@messinicocugu

Sistem olarak 1TB, 3600MHz vs. yapıp buna bakabilirsiniz. Kalan bütçe diğer parçalar için yeterli olur.

Sistemi oyun için mi kullacaksınız?

SSD 1TB KINGSTON yapın monitörle 20K tutuyor geri kalanada ekipman.

SSD 1TB Kingston yapın monitörle 20K tutuyor geri kalanada ekipman.

Adata daha mantıklı NV2 için ekstra 500TL vermeye gerek yok.

Hiç kullanmadığım için önermek istemedim hocam. Kronik sorunu var mı + okuma yazma vs.

Bir sorun yaratmaz diye düşünüyorum birde mouse klavye olarak bunlar bakılabilir:

SSD 1TB Kingston yapın monitörle 20k tutuyor geri kalanada ekipman.

Yukarıda hocamın dediği gibi SSD Adata yapılırsa 1380 TL kalıyor geriye.
Eli büyükse bu mouse güzel olur 1000TL de klavyeye kalır ekipmanları da sistemi gibi güzel olur.
Klavye olarak bu alınabilir ayrıca.

Son düzenleme:
Bir sorun yaratmaz diye düşünüyorum birde mouse klavye olarak bunlar bakılabilir:
Çok teşekkürler :) Klavye fareyi iptal edip yerine daha iyi bir monitör alma şansımız var mıdır peki? Arkadaş özellikle curved olmasını tercih ettiğini söyledi..

Çok teşekkürler :) klavye fareyi iptal edip yerine daha iyi bir monitör alma şansımız var mıdır peki? Arkadaş özellikle Curved olmasını tercih ettiğini söyledi.

Curved olursa VA panel almalısınız IPS Curved yok.
VA panelin renk kalitesi daha kötü olur ve ghosting daha fazla olur klavye fareyi iptal etmeye gerek yok aynı fiyatta var Curved monitörler.

Yeni konular

Geri
Yukarı