21 bin TL sistem toplama

21 bin TL ile internette baktigimda cogu gereksiz pahaliydi onerileriniz var mı? 2.el de olur.
Hocam eskiden toplama ile daha ucuza getirebiliyorduk. Şuanda özellikle 3000 serisi ekran kartı fiyatları 16-18k civarlarında tavsiyem hazır sistemlere yönelmeniz olur ekran kartlarıyla beraber uyguna gelen sistemler oluyor bazen. Piyasada zaten güvenilir sayılabilcek siteler bir elin parmağını geçmez. Şunuda eklemek isterim hazır sistemler alırken bilinmedik yada işinize yaramıcak şeyleri upgrade edin.

Aquarius 5T11-RTX3060Ti - Game Garaj

game.png

Bu şekilde almanız çok iyi olur.

21 bin TL ile internette baktigimda cogu gereksiz pahaliydi onerileriniz var mı? 2.el de olur.

3000 serisi ekran kartı genelde hazir oldugu zaman normal fiyatindan daha ucuza geliyor ama parçaları siz seçemiyorsunuz cift RAM kilitli anakartları kitliyorlar size
Eğer sistemi aldiktan sonra bu genel anakartı markası guven vermeyen PSU RAM'leri satabiliyorsaniz ve sisteminizi isteğinize gore sekillendirebilecekseniz bence gayet mantıklı hazır sistem almak

Ben 3000 serisinin sadece ekran kartı satım işlemlerinde bu kadar fahiş fiyatlar olduğunu bilmiyordum sistemi toplamaya başladım ekim 2021'de
Bu zamana kadar bir ekran kartı arıyordum bütçeme uygun bir şekilde ama mining yüzünden satıcılar tek ekran kartı satmaya korkuyor fazla fiyat çekiyor
Dün ise İncehesap indirimlerinde anakart ile beraber satilan ASUS dual RTX 3060'i satın aldim yaninda gelen 2.2K değerindeki anakartı satacağım alıcı çıkarsa ulaşabilirsiniz bu arada :)
Sizde bunun gibi yontemler ile fiyat kovalayabilirsiniz
Ama bu ürünleri satmak vs biraz uzun zaman gerektiriyor

Hocam hazır sistemlere bakmanı öneririm. Topladığım sistem 23k yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı