21 Mbps internet nasıl?

Ping değeriniz iyi. Upload idare eder. Download düşük biraz. Paketiniz 24Mbps ise normaldir.

Evet paket 24Mbps.

Çok düşük. Altyapı yoksa başka çareniz de yok. O açıdan bir şey diyemiyorum. Kendi isteğinizle bu hızı seçmediniz sonuçta. Umarım yakın zamanda altyapı çalışması yapılır bölgenizde.

Altyapı yapacağım ama 12 daireninde imzası lazım ve 3 kişi Türk Telekom'lu olmadığı için ikna olmuyor.

Ben 35 Mbps ile Max 4.5 MB görüyorum sen nasıl 10 MB ile indiiryon.

10 ölçüm olarak hocam o hızda indirme yapmıyorum tabii ki de.

@ekran sadece imza ile de çözülmüyor zaten. Bölge yatırıma girecek, planlamadan onay alacak gibi uzun bir süreci oluyor. Yine de ilk adımı atmak iyi olur elbette. Bir şekilde başlaması lazım.

Online oyun oynarken sıkıntı yaratmaması beni sevindiriyor hocam Valorant upload hızından yararlandığı için 400 ping görüyordum şimdi 12 sabit.

@ekran Sadece imza ile de çözülmüyor zaten. Bölge yatırıma girecek, planlamadan onay alacak gibi uzun bir süreci oluyor. Yine de ilk adımı atmak iyi olur elbette. Bir şekilde başlaması lazım.

@LEGENDEGOİST test sonucu "megabit" gösteriyor. Megabyte'ın 8'de 1'i anlamına gelir.
Biliyorum hocam. 10 download alıyorum diyince şaşırdım bir an.

@ekran
steamindirmembps.png

Eğer altyapı gelirse, hızın önü açık oluyor bu şekilde. Siz de güzel günleri görürsünüz inşallah. Benim şansım hep fiber altyapılı ev sahibi olmamdı. Fiyatlar ucuzladıkça bu hızlara da çıkabildik sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı