Tamam kendinizi ve halkınız düşünmüyorsunuz. O zaman bir de gelecek nesilleri düşünün. İstanbul'da tamı tamına 500 bin Suriye'li göçmen var. Ki bu İstanbul'un nüfusuna oarnlar çok fazla. Kilis'i demiyorum zaten. Bir ayaklanma başlasa bittik. Şehrin %80'i göçmen Suriye'li.

Ben artık bir şey demiyorum hocalarım, kamyon dolusu kaçak insan gelirken devletin umursamaması beni sinir krizine sokuyor. Avrupa ülkesine böyle gir bakayım seni ne yapıyorlar.
Avrupa ülkeleri de işine geldiği gibi davranıyor. Olası bir Avrupa'ya mülteci akımını önlemek için bizim mülteci almamızı destekliyorlar.
20210721_191225.jpg

Akıllılar. Kendi ekonomilerinin zarara uğramasını istemiyorlar. Yani biz enayi oluyoruz.
Çakala karşı çakalı oynayacaksın. Sırf onların sözüyle hareket etmek zorunda olan bir ülke değiliz. Malum şahısın zaten ülkeyi mülteci doldurmasının 2 sebebi var; oy ve AB'den mülteci aldığımız için verilen mülteci yardım parasını cebe indirmek.

+ olarak ülkenin demografik yapısı da çok ciddi şekilde bozuluyor. Mülteci sorunu çözülmezse gelecek nesilleri daha da karanlık bir ülke bekliyor olacak.

Reis sen onlar gidince kapıyı kapat yeter bize.

Sonra alırsın ama şu kapıyı bunlar gidince kapat zaten Esat af çıkardı.

Sonra, Afganlara bakarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı