2100 TL GTX 950 içeren sistem tavsiyesi

EnesArslan

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi bütçeme uygun bilgisayar arıyorum. Kasa dahil, monitör dahil olmasın. H1Z1, League of Legends, CS:GO gibi oyunları yüksek ayarlarda iyi fps göstersin (80+ fps).
İ3 işlemcileri bana pek iyi değilmiş gibi geliyor acaba ön yargılı mı davranıyorum yoksa yeni nesil i3 işlemcileri çok daha iyi bir performans gösterir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD çıkarılırsa 2100 TL civarı bir fiyat oluyor.

Dosya Ekleri

• GTX950-İ36100.png
    GTX950-İ36100.png
    34,3 KB · Görüntüleme: 352
Bu bütçeye en uygun işlemci i3-6100. Yeni nesil i3 işlemciler güzel performans veriyor, kafanızı takmayın. R9 380 GTX 950'ye göre çok daha performanslı bir kart. Bu sistemi tavsiye ediyorum;
Ekran Alıntısı.JPG

Bu bütçeye en uygun işlemci i3-6100. Yeni nesil i3 işlemciler güzel performans veriyor, kafanızı takmayın. R9 380 GTX 950'ye göre çok daha performanslı bir kart. Bu sistemi tavsiye ediyorum;Eki Görüntüle 152094
Anakart'ı Recep abi önermiyor değiştirmen lazım. DAnk N10+High Power 750w alacağına XIGMATEK PRAXIS 1801 al 280tl 600w.

Anakart'ı Recep abi önermiyor değiştirmen lazım. DAnk N10+High Power 750w alacağına XIGMATEK PRAXIS 1801 al 280tl 600w.
Ne zamandır ekran kartından kısıp anakarta yatırım yapar olduk? 1 ay önce arkadaşıma H110M PRO-VD anakart ile sistem topladım ve en ufak bir sorun yaşamadım ki anakartın performansa bir katkısı yok. Kasaya gelicek olursak Dark N10 modelinin malzeme kalitesi çok iyi, 5 adet 120mm fan, 2 adet fan kontrolcü ile geliyor. XIGMATEK kasa 1 adet 120mm fan ile geliyor, fan kontrolcü yok, şeffaf yan panel yok. Kasayı Dark N10'a rakip görmeniz çok garip doğrusu. High Power ürünleri kalitelidir. +12V kanalından 675W güç veren, +80 Bronze güç kaynağında neyi beğenmediniz? Keşke değiştirmen lazım derken nedenlerini yazsaydın.

Ne zamandır ekran kartından kısıp anakarta yatırım yapar olduk? 1 ay önce arkadaşıma H110M PRO-VD anakart ile sistem topladım ve en ufak bir sorun yaşamadım ki anakartın performansa bir katkısı yok. Kasaya gelicek olursak Dark N10 modelinin malzeme kalitesi çok iyi, 5 adet 120mm fan, 2 adet fan kontrolcü ile geliyor. XIGMATEK kasa 1 adet 120mm fan ile geliyor, fan kontrolcü yok, şeffaf yan panel yok. Kasayı Dark N10'a rakip görmeniz çok garip doğrusu. High Power ürünleri kalitelidir. +12V kanalından 675W güç veren, +80 Bronze güç kaynağında neyi beğenmediniz? Keşke değiştirmen lazım derken nedenlerini yazsaydın.
Dostum anakart önemli ben yapıyorum yatırım. R9 390x alacağıma iyi bir anakart ve gtx 970 aldım.

:) Recep Baltaş'dan bahsediyorum mahallenin formatcısı değil .

Kasa olarak cooler master 650 pure öneririm 5 tane fan kontrolcü yuvası var korumalı kapağı ve sd kart okuyucusu var önde 2 arkada 1 fan ile geliyor sıvı soğutma olarak en fazla 140mm 2 tane fanı olan hani şu geniş radyatörlülerden takılabiliyor üstte fan yuvası alttada var. Tek eksisi yan kapağı şeffaf değil.
Güç kaynağı olarak sağlam birşey al fsp raider 750 watt sılver sertifikalı üstelik.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı