2100 Tl'ye Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

glasko351

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2100 TL bütçem var. Alabileceğim en iyi dizüstü bilgisayar nedir ?
Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

Şuan için düşündüğüm alet : msi cx61 2pc - 1494xtr

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sadece notebook aliyorum masaüstü alamam msi olan bilgisayar i7 olmasi hosuma gitti dediginiz bilgisayarda gta 5 performansi nasildir high oynatir mi

Birde bana kapida nakit Ödeme lazim bu sitede yok sanirim bu bilgisayari 8gb ram li olarak kapida odeme yapan bir sitede bulabilir miyim?

Magazalarda elden alabileceğim bi alet olursa daha iyi olur hepsiburada dan kredi karti ile alabilirim ordada bu laptopun 4gb ramli versiyonu var 4gb ramli yi alacagima msi laptopu alirim daha iyi bence siz ne düşünüyorsunuz

Cevap verecek kimse yok mu ? Asus ekran karti guzel ama sogutmasi flan nasil

Kardeşim sadece notebook aliyorum masaüstü alamam msi olan bilgisayar i7 olmasi hosuma gitti dediginiz bilgisayarda gta 5 performansi nasildir high oynatir mi

Birde bana kapida nakit Ödeme lazim bu sitede yok sanirim bu bilgisayari 8gb ram li olarak kapida odeme yapan bir sitede bulabilir miyim?

Magazalarda elden alabileceğim bi alet olursa daha iyi olur hepsiburada dan kredi karti ile alabilirim ordada bu laptopun 4gb ramli versiyonu var 4gb ramli yi alacagima msi laptopu alirim daha iyi bence siz ne düşünüyorsunuz

Cevap verecek kimse yok mu ? Asus ekran karti guzel ama sogutmasi flan nasil

Arkadaşın önerdiği laptopın GTA5 performansı senin almak istediğinin en az 2 katı. GTX820M ile GTX950M arasında çok fazla fark var. Fiyat performans açısından en iyi laptop o ve onun değişik konfigürasyonları zaten. Ayrıca o sitede +45 TL farkla kapıda ödeme imkanı bulunmakta.

Valla kardeş benim bildiğim kadarıyla ASUS soğutma konusunda bayağı iyi durumda, e tabi oyun için kullanacaksan ek soğutma şart bence acayip fark yapıyo :)

Peki o zmn asus x550jk - xo012d mi yoksa asus x550jx - xx099d mi ?

ben bu aleti aldım diyelim 8gb ram var bunda daha sonra kendim 4gb ram ekleyebilir miyim? Bir sorun çıkar mi?

Ssd yok sanirim ssd olmayisi cok önemli bişey mi ssd gerek var mi daha sonra taktirmaya ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı