2100 TL'ye PS4 alınır mı?

Alınmaz.
2300 liraya 10 tane özel oyun oynamak yerine 800 lira civarına bir PS3 alın, geçmişte oynayamadığınız bir sürü oyunu oynayın.

PS5'in üçüncü senesinde falan da uygun fiyata PS4 alın, oradaki oyunları oynayın.
Hocam çok eskir. Ben arkadaşlarımla oynayacağım 3 sene boyunca ve artık fişini çekip PS5 ölmeye yakın ona geçeceğim :D

O zaman PS4 alın :)
Bir de grafik takıntım pek yok. Ama yok değil :D Yeni oyunlar umrumda değil çünkü ben daha hiç bir oyunu tatmadım.
Bu arada arkadaşlar , PS5 çıkınca PS4 2.el fiyatları düşer mi ? Çünkü bugün bir yere sıfır PS4 PRO sordum 5.000 TL dedi bugünkü kura göre. 2.Elden başka çarem yok :D

Bir de grafik takıntım pek yok. Ama yok değil :D Yeni oyunlar umrumda değil çünkü ben daha hiç bir oyunu tatmadım.
Bu arada arkadaşlar , PS5 çıkınca PS4 2.el fiyatları düşer mi ? Çünkü bugün bir yere sıfır PS4 PRO sordum 5.000 TL dedi bugünkü kura göre. 2.Elden başka çarem yok :D
Hiç belli olmaz.

Dolar dün 7.94 idi, bugün 7.80 civarı.

Yani kurun ve piyasanın ne olacağını bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı