2100 TL'ye telefon tavsiyesi

cheraas

Picopat
Daha fazla  
Kendim için bakıyorum. Tek isteğim uzun süre kullanabilmem. Ağır ya da hafif olması önemli değil. Ekran süresi uzun olsun yeter. Güncel Android sürümü kullanan varsa çok iyi olur. Bütçe en fazla 2100. 2200 bile olmaz diye düşünüyorum.

Hocam 2300'e M.21 var ama siz 2200 bile olamaz dediğiniz için TCL 10L 64 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Nasıl kullanacağınıza bağlı ama uzun yıllar çok rahat götürebileceğini düşünmüyorum.
Hocam uzun yıllar değil, yani uzun süre kullanımdan kastım telefonu sürekli şarj etmek zorunda kalmayayım. Gerekirse kamerası kötü olsun depolaması bir tık düşük olsun ama gün içinde şarja takmak zorunda kalmayayım istiyorum. TCL bunu karşılar mı yoksa bütçeyi arttırıp M21 almak daha mı mantıklı?

Hocam uzun yıllar değil, yani uzun süre kullanımdan kastım telefonu sürekli şarj etmek zorunda kalmayayım. Gerekirse kamerası kötü olsun depolaması bir tık düşük olsun ama gün içinde şarja takmak zorunda kalmayayım istiyorum. TCL bunu karşılar mı yoksa bütçeyi arttırıp M.21 almak daha mı mantıklı?

Hocam ceza yediğimden yazamadım kusuruma bakmayın.
O zaman M21 daha mantıklı olacaktır.

Geri
Yukarı