212 evo & 412s

ömer çelik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Nilüfer, Bursa
Başlıkta da belirttiğim gibi sizce cooler master 212 evo mu? Yoksa 412s mi? Arasindaki fark nedır? Fiyat farkı 1-2 tl. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kvothe

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Valla bende aralarında kalmıştım. Ama yinede 212 önerdiler. Daha iyiymiş daha sessizmiş.

KS
ömer çelik

ömer çelik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Nilüfer, Bursa
Ya fanı onemlı degıl. Alınca zaten jet flo ile değiştireceğim. 2 tane jet flo takacağım.

KS
ömer çelik

ömer çelik

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Nilüfer, Bursa
Yok kaliteli olsa alayımda fanı hem ses yapıyor hemde yeterınce hava üflemiyor diyolar. Yanı ben 4770k'yı 5 ghz sınırlarına zolayacıgımda.
Noctua bulabilirsem Türkıye'de alacagım. Akasa venom medusa guzel dıyolar ama bir bilginiz var mı?

Alperen YAVUZ

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
yok kaliteli olsa alayımda fanı hem ses yapıyo hemde yeterınce hava üflemiyor diyolar yanı ben 4770k yı 5 ghz sınırlarına zolayacıgımda
noctua bulabilsem türkıyede alacagım akasa venom medusa guzel dıyolar ama bir bilginiz varmı?
Maalesef yok.

sürevvar

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Noctua dediğine göre bütçe sıkıntın pek yok gibi. O zaman sıvı soğutmalara bakabilirsin.

monaktus

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bursa
Corsair H100'den aşağısı kurtarmaz. 5 Ghz'da o işlemciyi evo ile çalıştıramazsınız. Çalışır ama CPU kullanımı arttıkça soğutması yetersiz kalır.

Yukarı