21H1 güncellemesi sonrası değişiklik olmadı

erenforsakeN

Kilopat
Yer
Tottenham
Az önce güncellemeyi Windows Update kısmından indirdim ve yükledim ama her şey aynı, en basitinden simgeler değişmesi lazım diye biliyorum ama tüm simgeler aynı.

Ekstra olarak da fotoğrafını koyduğum gibi Update kısmına girdiğim zaman böyle ekran bomboş. Neden olmuş olabilir bilen var mı?

(Winver ile baktım, 21H1 yazıyor, güncellenmiş.)

Ayarlar 19.05.2021 19_56_11.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce güncellemeyi Windows Update kısmından indirdim ve yükledim ama her şey aynı, en basitinden simgeler değişmesi lazım diye biliyorum ama tüm simgeler aynı.

Ekstra olarak da fotoğrafını koyduğum gibi Update kısmına girdiğim zaman böyle ekran bomboş. Neden olmuş olabilir bilen var mı?

Eki Görüntüle 1031168

Elle güncelle eğer eksik olduğunu düşünüyorsan.

Eki Görüntüle 1031168

O sana geleceğine sen ona gitmeyi dene.

21H1'in tasarım ve görsellik açısından 20H2'den farkı yok. 21H1 stabilite, performans ve güvenlik odaklı bir güncelleme. Asıl değişiklikler 2021 Sonbahar'ında çıkacak olan 21H2 güncellemesi ile gelecek.

Windows Update ekranı hakkında konuşmak gerekirse, bug'a girmiş büyük ihtimalle. Windows Update sorun gidericisini çalıştırmayı deneyin.

21H1'in tasarım ve görsellik açısından 20H2'den farkı yok. 21H1 stabilite, performans ve güvenlik odaklı bir güncelleme. Asıl değişiklikler 2021 Sonbahar'ında çıkacak 21H2 güncellemesi ile gelecek.

Windows Update ekranı hakkında konuşmak gerekirse, bug'a girmiş büyük ihtimalle. Windows Update sorun gidericisini çalıştırmayı deneyin.
21H2 güncellemesini ben yaptım?

Yeni konular

Geri
Yukarı