Çözüldü 21H1 güncellemisi sonrası PC kapandıktan sonra geri açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
3-4 gün önce Windows Update'e gelen .Net Framework ve 21H1 olması lazım galiba, bu 2 güncelemeyi yaptım. Bu güncellemeden önce bilgisayar gayet güzel çalışırken güncelleme sonrası bilgisayarın hızı adeta çakıldı ve iyice yavaşladı. Ve şimdi de kapanmıyor geri açılıyor. Kaspersky ile virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. Ne yapmalıyım? İyice tedirgin olmaya başladım.

Çözüm
Cevaplayan herkese teşekkürler. Olur da aynı duruma düşen arkadaşlar olursa diye;
Hızlı başlatma'yı kapatınca sorun düzeldi arkadaşlar. Sadece açılması biraz uzadı o kadar. Ayrıyeten bana göre biraz da hızlanmış bilgisayar.
Çözüm yolu ise :
Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri > Sol taraftan Güç Düğmesinin Yapacaklarını Seçin > Şu anda kullanılamayan ayarları değiştir > Hızlı Başlatmayı Aç'ın başındaki tiki kaldırın.
Cevaplayan herkese teşekkürler. Olur da aynı duruma düşen arkadaşlar olursa diye;
Hızlı başlatma'yı kapatınca sorun düzeldi arkadaşlar. Sadece açılması biraz uzadı o kadar. Ayrıyeten bana göre biraz da hızlanmış bilgisayar.
Çözüm yolu ise :
Denetim Masası > Donanım ve Ses > Güç Seçenekleri > Sol taraftan Güç Düğmesinin Yapacaklarını Seçin > Şu anda kullanılamayan ayarları değiştir > Hızlı Başlatmayı Aç'ın başındaki tiki kaldırın.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı