22.000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
22 K
XFX marka RX 6750 XT yeni çıkan bir kart AMD'nin ekran kartı RX 6700 XT RTX 3060 TI-3070 performansı veriyor. Bu da yaklaşık 3070-3070 Ti performansı veriyordur.

Not: Bu kartta RTX açabiliyorsunuz fakat DLSS açamıyorsunuz FSR var DLSS rakibi olarak.
kanka ınan xfx ekran kartına guvenemıyorum bıde gorsel olarak da bıraz cacık 7 8 k verınce ınsan gorselde ufak bıseyler beklıyor

Attıgım sıstemde sorunlu parçayı soyleyıp şunu ekle desenız yeter cunku kasa sıvı sogutma herşeyi görsel olarakda dusunerek aldım

Ayrıca sizin attığınız sistemdeki SSD daha iyi fakat ekrana kartı 2060'ı katlar.

Kanka ınan XFX ekran kartına guvenemıyorum bir de gorsel olarak da bıraz cacık 7 8 k verınce ınsan gorselde ufak bir şeyler beklıyor.

Attıgım sıstemde sorunlu parçayı soyleyıp şunu ekle desenız yeter cunku kasa sıvı sogutma her şeyi görsel olarak da dusunerek aldım.

İyi o zaman hocam görsel yüzünden kötü performans almaya devam. alın 6750 XT'den çok daha düşük bir katla karşılaştırılması. Çoğu oyunda bu kart bile tokatlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Denk kartlar olmadıkları için YouTube'da karşılaştırılmasını bile bulamadım RX 6750 XT çok daha güçlü bir kart.

Son düzenleme:
Ayrıca sizin attığınız sistemdeki SSD daha iyi fakat ekrana kartı 2060'ı katlar.

İyi o zaman hocam görsel yüzünden kötü performans almaya devam. alın 6750 XT'den çok daha düşük bir katla karşılaştırılması. Çoğu oyunda bu kart bile tokatlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Denk kartlar olmadıkları için YouTube'da karşılaştırılmasını bile bulamadım RX 6750 XT çok daha güçlü bir kart.
tamam da xfx yerıne başka ekran kartı öner dostum sende xfx duz bir ekran kartı adamlar demır plakanın ustune ıkı tane fan koymus

Sapphire NITRO+ Radeon RX 6600 XT bu ıyımı belkı bu hosuna gıder​

Tamam da XFX yerıne başka ekran kartı öner dostum sende XFX duz bir ekran kartı adamlar demır plakanın ustune ıkı tane fan koymus.

Sapphire Nitro+ Radeon RX 6600 XT bu ıyımı belki bu hosuna gıder​

RTX 3060'a denk hala kötü bu fiyata bir sistem için görüntüyü umursamayın hocam daha iyi performans almak varken daha kötü performansa daha fazla para veriyorsunuz.

RTX 3060'a denk hala kötü bu fiyata bir sistem için görüntüyü umursamayın hocam daha iyi performans almak varken daha kötü performansa daha fazla para veriyorsunuz.

Ayrıca ekran kartında 3 fan var sadece görsele bakmayın lütfen.

Bana çevremdekiler RTX al dediler sen nedense XFX cok guvenıyorsun ama ben gram goruntusunden ve kendısınden hoslanmıyorum.

Hocam bilgili değil gibisiniz ama hala deli gibi görsel savunuyorsunuz XFX ekran kartınını tasarlıyor çipler AMD'nin lütfen görsel yüzünden kazıklanmayın. Bu ekran kartına denk bile olmayan bir kart bile 3-4 oyun hariç tokatlıyor.

Ayrıca ekran kartında 3 fan var sadece görsele bakmayın lütfen.

Hocam bilgili değil gibisiniz ama hala deli gibi görsel savunuyorsunuz XFX ekran kartınını tasarlıyor çipler AMD'nin lütfen görsel yüzünden kazıklanmayın. Bu ekran kartına denk bile olmayan bir kart bile 3-4 oyun hariç tokatlıyor.

ASUS GeForce Tuf RTX 3060 O12G bunu alsam ?​

RX 6600 XT ve RX 6750 XT'den daha kötü bir kart lütfen görsel yüzünden kazıklanmayın.
hacı gerekırse sıstemı almam ama dedıgın ekran kartını alamama şu görüntüye bu ihaneti yapamam 20 k verınce ınsan gorsel olarakda doymak ıster sen gıdıp xfx dıye sıradan bır marka koymazsın

RX 6600 XT ve RX 6750 XT'den daha kötü bir kart lütfen görsel yüzünden kazıklanmayın.
bu xfx kuzenım hazır sıstemlı almıştı 2020 cıvarlarında abı bu kadar boş bır kart gormedım dırekt saattı kendısıde

Hacı gerekırse sıstemı almam ama dedıgın ekran kartını alamama şu görüntüye bu ihaneti yapamam 20 k verınce ınsan gorsel olarak da doymak ıster sen gıdıp XFX diye sıradan bır marka koymazsın.

Ben artık öneride bulunmuyorum yeter RTX'ini de al görselini de al kazıklan umurumda değil cahilliğin yüzünden 2-3 yıl sonra 30 FPS al umurumda değil.

Geri
Yukarı