22.000 TL bilgisayar toplama

Bütçe
22 K

Ömerbeytr

Femtopat
Daha fazla  
Bu sistem iş yapar mı arkadaşlar? Bu sistemi 20.000'e bıle alabılırım ındırım uygulayacaklar cunku kendılerı bana özel olarak.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde ki parçaların sıkıntısını başlarsam bitiremem bile.

Konuyu uzun yormayacağım, aşağıdaki hazır sistemi istediğiniz gibi özelleştirip alabilirsiniz.

Konuyu uzun yormayacağım, aşağıdaki hazır sistemi istediğiniz gibi özelleştirip alabilirsiniz.
Hacı bu kasa görüntüsü benim hiç hosuma gıtmıyor ya ıgrenc duruyor bana gorsellıkde onemlı

Tundra [Modart] | AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6750 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
XFX DIYE EKRAN KARTI BILMIYORUM ILK DEFA DUYUYORUM BEN RTX DAHA SAGLIKLI DEGIL MI XFX YENI MI CIKTI

bide benım ekledıgım sıstemın ne gıbı parcaların sorunu olabılır onu soylemen gerek cunku bence Kılçıksız sistem tek sorun ekran kartı olabılır

Hacı bu kasa görüntüsü benim hiç hosuma gıtmıyor ya ıgrenc duruyor bana gorsellıkde onemlı.

XFX diye ekran kartı bılmıyorum ılk defa duyuyorum ben RTX daha saglıklı degıl mı XFX yenı mı cıktı.

XFX marka RX 6750 XT yeni çıkan bir kart AMD'nin ekran kartı RX 6700 XT RTX 3060 TI-3070 performansı veriyor. Bu da yaklaşık 3070-3070 Ti performansı veriyordur.

XFX marka RX 6750 XT yeni çıkan bir kart AMD'nin ekran kartı RX 6700 XT RTX 3060 TI-3070 performansı veriyor. Bu da yaklaşık 3070-3070 Ti performansı veriyordur.

Not: Bu kartta RTX açabiliyorsunuz fakat DLSS açamıyorsunuz FSR var DLSS rakibi olarak.

22000 TL bütçeye 2060 çok düşük hazır sistem

Hacı bu kasa görüntüsü benim hiç hosuma gıtmıyor ya ıgrenc duruyor bana gorsellıkde onemlı

XFX DIYE EKRAN KARTI BILMIYORUM ILK DEFA DUYUYORUM BEN RTX DAHA SAGLIKLI DEGIL MI XFX YENI MI CIKTI

bide benım ekledıgım sıstemın ne gıbı parcaların sorunu olabılır onu soylemen gerek cunku bence Kılçıksız sistem tek sorun ekran kartı olabılır
önerdigin sistem sadece ekran kartı degişik bu ekran kartını ekleyip alabılırım ıstersen benım attgım sısteme nasıl olur

Yeni konular

Geri
Yukarı