22.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
22.000

keremkarakaya

Megapat
Yer
Istanbul
İyi sosyaller.
22.000TL'ye kadar bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum.
Oyun ve iş amacıyla kullanabileceğim, ergonomik olarak kaba olmayan dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Ağırlıklı olarak SolidWorks, AutoCAD, Photoshop vb. yazılımları kullanıyorum. Oyun olarak Euro Truck Simulator 2, SimCity ve eFootball oynuyorum.
RAM olarak 8 GB uygundur sonradan 8 GB eklemesi yapabilirim.

İyi sosyaller.
22.000TL'ye kadar bilgisayar tavsiyelerinizi bekliyorum.
Oyun ve iş amacıyla kullanabileceğim, ergonomik olarak kaba olmayan dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Ağırlıklı olarak SolidWorks, AutoCAD, Photoshop vb. yazılımları kullanıyorum. Oyun olarak Euro Truck Simulator 2, SimCity ve eFootball oynuyorum.
RAM olarak 8 GB uygundur sonradan 8 GB eklemesi yapabilirim.
Hocam imzanızdaki Macbook gayet yeterli ancak https://www.hepsiburada.com/acer-ni...r-bilgisayar-nh-qgxey-001-16-pm-HBC00003NLZDK
bu sistemi düşünebilirsiniz.

Hocam imzanızdaki MacBook gayet yeterli ancak https://www.hepsiburada.com/acer-ni...r-bilgisayar-nh-qgxey-001-16-pm-HBC00003NLZDK
Bu sistemi düşünebilirsiniz.

MacBook'u evde kullanıyorum hocam bu sebepten ötürü iş yerine alacağım.
Attığınız cihazı çok beğendim. Şu an için bu ürünü düşünüyorum. 1-2 gün daha tavsiyelere açık olacağım, farklı bir cihaz veya fırsat elde edemezsem bu ürünü alırım. Çok teşekkür ederim.

Lenovo R5 6600H cihaz hoşuma gitti ama 120Hz olması pek hoşuma gitmedi. O kadar paraya keşke Acer gibi 144Hz olsaydı ama yine de değerlendireceğim.

MacBook'u evde kullanıyorum hocam bu sebepten ötürü iş yerine alacağım.
Attığınız cihazı çok beğendim. Şu an için bu ürünü düşünüyorum. 1-2 gün daha tavsiyelere açık olacağım, farklı bir cihaz veya fırsat elde edemezsem bu ürünü alırım. Çok teşekkür ederim.

Lenovo R5 6600H cihaz hoşuma gitti ama 120Hz olması pek hoşuma gitmedi. O kadar paraya keşke Acer gibi 144Hz olsaydı ama yine de değerlendireceğim.

Eğer aklınıza yatmazsa en üstteki 3050 Ti'lı Nitro'yu alabilirsiniz. Hem arkadaşın attığı 3050'den iyi hem de 144 Hz.

Eğer aklınıza yatmazsa en üstteki 3050 Ti'lı Nitro'yu alabilirsiniz. Hem arkadaşın attığı 3050'den iyi hem de 144 Hz.

Hocam tekrar Lenovo'yu inceledim ama cihazın ekran yenileme hızıyla ilgili düzgün bir bilgi yok.
120Hz diyen var 144Hz diyen var, hatta kendi sitesinde 165Hz diyor.
Bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

2 satıcı 120 demiş muhtemelen diğeri yanılıyor. Kendi sitesinde 165 Hz yazısı nerede link atar mısınız?

Geri
Yukarı