22.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
22.000

Bütün serinin özelliklerini listeli şekilde yazmışlar muhtemelen aralarından biri 165Hz. Yine de direkt olarak Lenovo'yu arayıp bu ürünü sorabilirsiniz. Ben hala 120 Hz olduğunu düşünüyorum.

Bence o paralara alınabilecek en kalitelisi Lenovo. Tasarım açısındanklavyenin sadece beyaz yanması sorun olur mu sizin için yoksa mutlaka RGB rengarenk mi lazım

Tekrardan iyi Sosyaller. Geçen hafta bu cihazı satın aldım. Satın alırken yanına +8 GB RAM ekledim. Kaç gündür kullanıyorum bilmiyorum ama çok memnun ve mutuyum gerçekten güzel cihazmış.
Hocam neredeyse bendekiyle aynı.Bende de i5 12450H olan modeli var.+8gb ram ekledim.Şunu farkettim ki süper ötesi bir soğutması var.Valorant,CS gibi oyunlarda daha tam performans modu açık bile değilken 57-65 derece arasında geziyor.

Tekrardan iyi sosyaller. Geçen hafta bu cihazı satın aldım. Satın alırken yanına +8 GB RAM ekledim. Kaç gündür kullanıyorum bilmiyorum ama çok memnun ve mutuyum gerçekten güzel cihazmış.

Hocam çok merak ettiğim bir konu var CS ve Valorant'ta kaç FPS almaktasınız.

Hocam neredeyse bendekiyle aynı. Bende de i5 12450H olan modeli var.+8 GB RAM ekledim. Şunu fark ettim ki süper ötesi bir soğutması var. Valorant, CS gibi oyunlarda daha tam performans modu açık bile değilken 57-65 derece arasında geziyor.

Hocam sizde aynı şekilde.

Geri
Yukarı