22 ay garantili 2. el 970 EVO Plus alınır mı?

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri bu konuda çok fazla konuştum farkındayım. Sizlerden özür diliyorum bunun için. Bilgisayara 970 EVO Plus SSD alacağım biliyorsunuz. Sıfır fiyatı yine zamlanmış ve sıfır olarak almam bu dönemde pek mümkün görünmüyor. Sahibinden üzerinde bir ilan gördüm. 22 ay garantili, fazla kullanılmamış bir tane buldum. Gerekli testleri isteyeceğim. Ama alınır mı? Babama da fazla yük bindirmemiş olurum, fiyat çok uygun geldi.

Değerli forum üyeleri bu konuda çok fazla konuştum farkındayım. Sizlerden özür diliyorum bunun için. Bilgisayara 970 EVO Plus SSD alacağım biliyorsunuz. Sıfır fiyatı yine zamlanmış ve sıfır olarak almam bu dönemde pek mümkün görünmüyor. Sahibinden üzerinde bir ilan gördüm. 22 ay garantili, fazla kullanılmamış bir tane buldum. Gerekli testleri isteyeceğim. Ama alınır mı? Babama da fazla yük bindirmemiş olurum, fiyat çok uygun geldi.
Alınır. Eğer temiz kullanıldıysa ve testler normal çıkarsa neden olmasın.

Samsung SSD'lerin 5 yıl garantisi var. Yani alacağınız ürün 38 ay (3 yıl 2 ay) kullanılmış. Ama SSD'de 970 o kadar eski değil diye biliyorum. Bence satın alacağınız adam garantisinin 5 yıl değil de 2 yıl olduğunu zannediyor. Ne zaman satın aldığını sorun. Samsung SSD'ler arasında en iyi olanıdır, okuma/yazma değerlerinde sorun yoksa ki olacağını sanmıyorum, alınabilir.

Geri
Yukarı