22 bin bütcede MSI GE76 Raider alınır mı?

Bütçe
22000
Ayrıca masaüstü topla yeğenim diyen amcalardan değilim. Adam 25 bin TL ayıracaksa performansa önem veriyor günlük hayat için kullanmayacak demektir. Performans konusunda masaüstü zaten daha iyi.
Onun tercihi size mi kalmış taşınabilirlik en rahat olarak laptopda var bunu biliyorsunuzdur diye düşünüyorum belki bir işi var sürekli götürmesi gereken.
Ayrıca render amaçlı kullanılacak diye düşünüyorum burada buna karar vermesi gereken siz değilsiniz ayrıca.

Durum tam anlamıyla bu;
1613382386638.png

Bana "düşük seviyeli yaşam formu" deyip çok gereksiz saçma örnek vermeniz ironikmiş. Size ne yahu? Hem oyun oynamak istiyor, hem de taşımak ve işini yapmak istiyor. Size ne? Para sizin mi?

Bu arada laptop alınır, gayet güzel.
Galiba anlama problemin var. Laptop alınır bundan önceki yazılarımda zaten daha pratik ve kullanışlı olduğunu belirttim. 25bin TL bütçe ile laptop alınır mı dediğimiz zaman 9 köyden kovuluyoruz.

Galiba anlama problemin var. Laptop alınır bundan önceki yazılarımda zaten daha pratik ve kullanışlı olduğunu belirttim. 25bin TL bütçe ile laptop alınır mı dediğimiz zaman 9 köyden kovuluyoruz.
"Arkadaş sık sık taşınıyor olabilir." kelimesinden ne anlıyorsunuz?

Geri
Yukarı