22 bin TL hazır sistem önerisi

berkay1nho

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yılbaşına kadar bir an önce hazır bir sistem almak istiyorum. Bir türlü karar veremedim 1 haftadır. Bütçem maksimum 22 bin TL olabilir. Bana uygun sistem önerilerinizi bekliyorum. Benim bulduğum iki farklı sistemi aşağı bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem daha uygun hocam DDR5 olması büyük avantaj. O kadar para veriyorsun ileriye dönük olsun bari.

Piyasadaki en iyi sistem 22K altına, kampanyalı sistem gelmediği takdirde alın geçin.

Piyasadaki en iyi sistem 22K altına, kampanyalı sistem gelmediği takdirde alın geçin.

Peki hocam sizce zorlayıp 2K daha ekleyip aşağıdaki sistem alınır mı? Aynı şekilde bu da DDR5. Gerek yoksa arkadaşın attığını alıp geçeyim mi?

Peki hocam sizce zorlayıp 2K daha ekleyip aşağıdaki sistem alınır mı? Aynı şekilde bu da DDR5. Gerek yoksa arkadaşın attığını alıp geçeyim mi?
RTX4060ti varken RX6700e bakılmaz.

Bu sistem daha uygun hocam DDR5 olması büyük avantaj. O kadar para veriyorsun ileriye dönük olsun bari.

Hocam sizce sistemi alırken ek olarak soğutucu almama gerek var mı şu an için yoksa ileride alsam olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı