22 bin TL laptop önerisi

Otuzbeş 35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yazılım mühendisliği okuyorum. 22 bin TL bütçem var. Almışken hem bölümümde beni uzun süre götürecek, hem de ara sıra oyun oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum. Kur sürekli değiştiğinden dolayı benzeri başlıklar olmasına rağmen tekrar açmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz bütçeyi aşma şansın varsa bunu öneriyorum.
Bu ise biraz daha pahalı.

Monster kronik sorunları fazla hocam klavye tuşlarının bozulması ve ısınma sorunları çok yaygın sorunlar almanızı önermem.

Monster kronik sorunları fazla hocam klavye tuşlarının bozulması ve ısınma sorunları çok yaygın sorunlar almanızı önermem.

Yakın çevremde Monster kullananlar var pek sorun yaşamamışlar fakat internette herkes şikayetçi Monster'dan.

Evet bu bütçesine göre daha mantıklı bir seçenek.

Bu işlemci Intel de neye karşılık geliyor bir bilginiz var mıdır daha önce hiç Ryzen kullanmadım.

Monster'ın Abra serisi Clevo kasalarında kronik ısınma sorunu var. Bu bütün Monster'lar kötü demek değil. Yanlış yorum yapmayın hocam.

Monster'ın Abra serisi Clevo kasalarında kronik ısınma sorunu var. Bu bütün Monster'lar kötü demek değil. Yanlış yorum yapmayın hocam.

Bütün Monster'ların arka kasası ve klavyeleri kronik sorunlu yanlış yorum değil hocam hatta şikayet sitelerinde Tulpar serisinin ses sorunu olduguda belirtilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı