22 bin TL laptop önerisi

Bütün Monster'ların arka kasası ve klavyeleri kronik sorunlu yanlış yorum değil hocam hatta şikayet sitelerinde Tulpar serisinin ses sorunu olduguda belirtilmiş.
Hocam clevo kasalar sorunlu. Araştırabilirsiniz.

Buna da bakabilirsiniz bütçenizin altında hem de 1 TB SSD mevcut.

Teşekkür ederim öneriniz için ailem internetten bilgisayar alma konusunda biraz çekimser mağazalardan almam konusunda ısrarcılar önerdiğiniz bir mağaza var mı bu konuda.

Ryzen 7 5800H, i7 11800h ile rak.
Ryzen 7 5800H, i7 11800h ile rakip.

Daha önce hiç Ryzen kullanmadım herhangi bir sorunu oluyor mu? Bir bilginiz var mı acaba ?

Teşekkür ederim öneriniz için ailem internetten bilgisayar alma konusunda biraz çekimser mağazalardan almam konusunda ısrarcılar önerdiğiniz bir mağaza var mı bu konuda.

Arçelik'te oluyor 1 TB SSD Ryzen 7 5800H RTX 3060 şu an stok yok. Stokları takip edin.

Arçelik'te oluyor 1 TB SSD Ryzen 7 5800H RTX 3060 şu an stok yok. Stokları takip edin.

Merhaba böyle bir ürün buldum ama fiyatı çok uygun diye tedirgin oldum sistem özelliklerinden anlayan birileri yardımcı olabilir mi bu arada fiyatı 20500 TL.

Merhaba böyle bir ürün buldum ama fiyatı çok uygun diye tedirgin oldum sistem özelliklerinden anlayan birileri yardımcı olabilir mi bu arada fiyatı 20500 TL.

Alınır ama şuna da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı