22 bin TL laptop önerisi

Bütçe
22 bin TL

jesus.4

Femtopat
Daha fazla  
Ben eskiden RTX'e çok önem verirdim artık umurumda değil, GTX olsa da olur, bana bir DDR5 Intel i7 güzel akıcılık veren, beni 4 yıl götürecek bir Gaming laptop lazim. Ya araştırdım da, araştırdım ama asla doğru düzgününü bulamadım hani olmasına varda fiyatlar uçuk tabii ki. Ayrıca araştırma sürem de 2 yıl olacak o derece. 22 bin TL'ye kadar hangi laptopları önerirsiniz? Sakın Casper Excalibur, Monster ya da HP önermeyin. ASUS TUF Acer Nitro'ya falan da razıyım yeter ki doğru düzgün laptop olsun. ASUS STRIX'ler de bütçeyi aşıyor, MSI'lerde, yine de bildiğiniz laptoplar varsa önerin.

HP neden olmasın? Bir de bütçeni biraz arttırma imkanın var mı?

Açıksası fiyatını göremedim. Ayrıca bence HP o kadar da iyi değil. Büyük ihtimal Omen veya Victus önerirsin. Yok ya ne yapsam bilmiyorum. Oyun oynama becerimde yom belki cyberpunm valoramt gibi oyunları da çok oynamam. Ne yapsam MacBook Air 2022 M1 modeline mi baksam? Sadece tek sıkıntı fan olmaması fiyatı da güzel.

Açıksası fiyatını göremedim. Ayrıca bence HP o kadar da iyi değil. Büyük ihtimal Omen veya Victus önerirsin. Yok ya ne yapsam bilmiyorum. Oyun oynama becerimde yom belki cyberpunm valoramt gibi oyunları da çok oynamam. Ne yapsam MacBook Air 2022 M1 modeline mi baksam? Sadece tek sıkıntı fan olmaması fiyatı da güzel.

Oyun oynayacak mısın oynamaycak mısın? Oynayacaksan Air alman mantıklı değil ama oynamayacaksan alınabılır.

Geri
Yukarı