22 bin TL'ye kadar gaming laptop önerisi

TheEmreBey

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İntel Core İ5 4590 3.30 GHz
Ram: 20GB
Ana Kart: MSI Z97 PC MATE
Ekran Kartı: AMD RX 560
Meslek
Önlisans Öğrencisi
Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. 20-22K arası bir bütçem var ve Gaming serisi laptop almak istiyorum. Bazı form sitelerinde Excalibur çöp, Monster bazı modelleri alınır gibi yorumlar gördüm.
İstediğim özellikler: İşlemci i5 - i7, RAM: 8 - 16 GB, ekran kartı 6 - 8 GB (çok zora kalmadıkça 4 GB olmasını pek istemiyorum)
İlginiz için teşekkürler.

Monster Abra A5 17.3 modeli i7 işlemcili 8 GB RAM'li bir cihaz fakat RAM'ini 16 ya kadar çıkartabiliyorsun sanırsam servis izniyle. Sadece dediklerin arasında ekran kartı VRAM'i 4 o senin için sıkıntı yaratabilir yoksa ben bu cihazdan çok memnunum 2 yıldır kullanıyorum sadece ısınma olarak biraz sınıfta kalıyor. Onun dışında bütçeyi biraz daha arttırırsan ASUS TUF modelini tavsiye edebilirim araştır bence o modeli de.

8 GB daha RAM alın çiçek gibi olur.
Bakın bu da güzel özellik açısından fakat acer hakkında bir bilgim yok hocam.

Bu laptop beş para etmez özelliklerde 25000 liraya gaming laptop olmaz istersen 108 GB RAM tak bu makineye fayda etmez. 4 GB VRAM'li 3050 ekran kartıyla 10 sene öncenin oyunlarını akıcı oynar.
4 VRAM'li ekran kartım var 3050ti var mesela rdr2, dying light 2 gibi oyunları dlss yardımıyla çok rahat oynuyorum?

Bu laptop beş para etmez özelliklerde 25000 liraya gaming laptop olmaz istersen 108 GB RAM tak bu makineye fayda etmez. 4 GB VRAM'li 3050 ekran kartıyla 10 sene öncenin oyunlarını akıcı oynar.

22.000 TL'ye 4050-4060 laptop bulabilir misin acaba.

1000 TL'ye azıcık güçlü bir işlemci ve 3050 Ti almak istersen.
+8 GB'yi unutma ha.

Yeni konular

Geri
Yukarı