220 TL Blue Switch mekanik klavye önerisi

Onur9898

Femtopat
Arkadaşlar bütçem 220 TL. 20 TL ver 30 TL ver üstüne bunu al demeyin. Max 220 TL bu fiyata Blue Switch bir klavye arıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage KB R18 myth siyah.

En ucuz 270 TL.
1600968603024.png

Klavyeyi kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim 10/10 klavye ama benim hoşuma gitmedi.
Ve piyasadaki en ucuz mekanik klavye diye geçiyor kendisi.
GAMEMAX'in bir modeli vardı hepsiburadada 180 tl blue switch sizce alınır mı ?
Ayrıca James Donkey 610s buldum incehesapta ama red/blue switch diyor seçimi nasıl yapabilirim tavsiye edermisiniz?

James Donkey 610S bence gamemax klavyeye göre daha kalitelidir. Content Switch'ler sahip bir klavye. Birebir kıyas yapılamaz ama benim kullandığım klavyede de content Switch'ler var ve 4 ay oldu alalı sorun çıkarmadı şu anlık. JD 610S alabilirsiniz ama garanti etmem kesinlikle sağlamdır Switch problemi yaşatmaz diye.

James Donkey 610S bence gamemax klavyeye göre daha kalitelidir. Content Switch'ler sahip bir klavye. Birebir kıyas yapılamaz ama benim kullandığım klavyede de content Switch'ler var ve 4 ay oldu alalı sorun çıkarmadı şu anlık. JD 610S alabilirsiniz ama garanti etmem kesinlikle sağlamdır Switch problemi yaşatmaz diye.
JD 610S nerden aldınız hocam incehesaptan almak istiyorumda mavi switch istiyorum nasıl seçim yapabilirim ?

JD 610S nereden aldınız hocam İncehesap'tan almak istiyorumda mavi Switch istiyorum nasıl seçim yapabilirim?

Bende JD 610S yok bu arada aynı marka Switch'leri kullanan başka bir klavye var. Zaten belirttim birebir kıyas yapılamaz ama benim kullandığım klavyede aynı marka Switch'ler var diye. Bende Gamepower Calypso var zaten kıyaslamam saçma olmuş. Bu klavyede optik mekanik Switch'ler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı