600-700 TL blue switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
600-700
Ben de katılıyorum buna ama almak istiyorum dersen Rampage Blade Plus

Biraz bütçeyi yükseltirsen Rampage Favory uzun süre kullandım memnun olduğum bir klavye.

Şahsen önermem.

Minimum bütçede Redragon modellerine bakın direkt. Fiyatlar tuzluysa membrane klavye üzmez biraz daha koyup Ornata V3 X alınabilir.

Katılıyorum.

Açıkçası Rampage aınmaz fakat şu ekonomik şartlarda ufakta olsa düşünülebilir enazından Gamepower'dan iyidir.

İkisi de kötü.

Ne yapsın o bütçeyle başka mekanik yok mebrane alıcağına Rampage alır daha iyi.
Tam tersi Rampage almak yerine Membrane almak daha iyi. Ayrica az da olsa bu butcede saglam mekanik klavyeler var.

Son düzenleme:

Tam tersi Rampage almak yerine Membrane kullanmak daha iyi. Ayrica az da olsa bu butcede saglam mekanik klavyeler var.
Bende bu modeli almayı düşünüyorum ne kadar dayanır

Daha iyi falan değil fason markaları önermeyin.
agam öğrenci adamız bütçe bu daha fazla çıkamam

Bu bütçede mekanik klavye alma, bütçeni genişlet veya membrana yönel. Yurt dışından veya fark etmeksizin bu bütçede alacağın ürün seni fazla götürmezi.
farkındayım ama öğrenci adamız bütçe yükseltmem

Bütçeni aşmıyor zaten Rudra aralarında en mantıklısı. Hor kullanmadan kullanırsan uzun bir süre gider.
eywallah çok teşekkür ederim galiba bu klavye yi alacam internetten çok bir şey almadım akakçe güvenilir midir ?

farkındayım ama öğrenci adamız bütçe yükseltmem

eywallah çok teşekkür ederim galiba bu klavye yi alacam internetten çok bir şey almadım akakçe güvenilir midir ?
Akakçe satıcı değil fiyatları gösteriyor sadece buradan alabilirsin.

Geri
Yukarı