220 TL kadar oyun faresi önerisi

Brenite

Hectopat
Daha fazla  
FPS ve Battle Royale oynuyorum. Fareyi kavrayarak oynuyorum en az 2 makrosu olmalı. Daha fazla olursa daha iyi. Logitech G300s makroları açısından benim için iyi fakat tuttuğumda rahat hissedemedim, aklımda Rival 100 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS ve Battle Royale oynuyorum. Fareyi kavrayarak oynuyorum en az 2 makrosu olmalı. Daha fazla olursa daha iyi. Logitech G300s makroları açısından benim için iyi fakat tuttuğumda rahat hissedemedim, aklımda Rival 100 var.

Valla kardeşim fazla para harcama hepsi 2 3 seneye perte çıkıyor. Sana tavsiyem eline rahat gelen 50-150TL maksimumda bir fare alman. Vallahi için rahat eder. Hatta takım var 4'lü set.

Everest Set-12 Oyunculara Özel Set Kb-06+sgm-x10+sn-338 Gamer Set - n11.com

Tek mouse olarak da 40 50TL ediyor. Arta kalan parayı sakla ileride başka bir şey alırsın.

Valla kardeşim fazla para harcama hepsi 2 3 seneye perte çıkıyor. Sana tavsiyem eline rahat gelen 50-150TL maksimumda bir fare alman. Vallahi için rahat eder. Hatta takım var 4'lü set.

Everest Set-12 Oyunculara Özel Set Kb-06+sgm-x10+sn-338 Gamer Set - n11.com

Tek mouse olarak da 40 50TL ediyor. Arta kalan parayı sakla ileride başka bir şey alırsın.

Benim görüşüm arkadaşın attığı sete itibar etmeyin.Ben de arkadaşlarım da kullandı bu ürünleri.Kalitesiz,ömrü kısa ürünler.
G102 ya da G300S alabilirsiniz.

Gidip bir arkadaşımda denemem sonucunda karar verdim. Corsair M65 Pro Rgb alacağım.
Arkadaşlar Corsair M65 Pro Rgb sniper tuşuna sahip o sniper tuşunu makro tuşu şeklinde kullanabiliyor muyum?

Son düzenleme:
Gidip bir arkadaşımda denemem sonucunda karar verdim. Corsair M65 Pro Rgb alacağım.
Arkadaşlar Corsair M65 Pro Rgb sniper tuşuna sahip o sniper tuşunu makro tuşu şeklinde kullanabiliyor muyum?
Elimde Corsair Dark Core fare var ve sniper tuşuna makro atanabiliyor, M65'de de atanıyordur diye tahmin ediyorum.

Ekleme: Evet M65 Pro'daki sniper tuşuna makro yapılabiliyor, YouTube'da izledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı