220 TL oyuncu faresi önerisi

Bütçe
220
Merhaba dostlar, iyi Sosyaller.

Katar Pro Wireless deneyimimden sonra kablosuz fare almaya tövbe ettim, hiç memnun kalmadım. Dün iade işlemlerini başlattım ve bugün kargoya verdim. Umarım iade olur bu arada.

Kablosuz olarak nadir olsa da bağlantı sorunları yaşadım fakat en büyük problem sensör tarafındaydı. PMW3325 bulunuyordu farede, alırken bu sensörün idare eder bir sensör olduğunu düşünüp aldım. Katar Pro Wireless'in yokluğunda şu an G102 LS kullanıyorum, bu da çok memnun olduğum bir fare değil.

Fareyle flickshot atarken ani hareketler yaparsınız ya, tam o anda fare spin atıyor. Reddit'te birkaç kişinin bu sensörle aynı problemi yaşadığını gördüm.
O yüzden sensörü PMW3325 olan farelere karşı önyargılıyım.

Aklımdaki fareler:
Logitech MX518
Asus TUF Gaming M5
Gamepower Ursa (kaliteli olmadığını biliyorum, sadece görüntüsü cezbedici. PMW3325)
Gamepower Translucent (aynı şekilde. PMW3325)
Corsair M55 RGB Pro
Bütçeyi 30 TL arttırıp Bloody X5 Max almanızı öneririm kesinlikle. Sensör olsun herşeyi çok kaliteli.

Hayır 3325 ile 3327 arasında ki fark için öyle söyledim, Hero 16K tabi ki daha üstün ama o kadar ağır seçiceksem Omen Reactor alırdım.
Hocam Reactor bence çok daha ağır, kablosu metal yay kaplı diye biliyorum, bu yüzden kablosuyla birlikte daha da ağır olur, açıkçası sensörün daha iyi olması bence görünüşten daha önemli, palma da uygun bir mouse, daha önce M705 Marathon kullandığımda rahatsız olmadım bu mouse da beni zorlamaz gibime geliyor, zorlasa bile alışacağım sensörü için.

Hocam ben 3327 3325'ten daha üstün sanıyordum, o zaman M808 Storm almayacağım MX518 ya da Light 2 100 alacağım teşekkürler (bu arada daha iyi diye bilmemin nedeni sayı büyüklüğü değildi ama sıkıntı değil :))
3327 3325ten daha iyi bir sensördür. İps ve g bakımından. Yanlış mı yazdınız ben mi öyle anladım?

Geri
Yukarı